Pětka znovu na ostrově přehled

Pětka znovu na ostrově https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393461/bmid_petka-znovu-na-ostrove-PqU-393461.jpg 5 225 225

Děti se tolik těšily na svůj ostrov - a teď tam nesmějí! Strýček Quentin si tam v polorozbořené věži zařídil laboratoř a chce být na ostrově docela sám. Netuší však, že se na ostrově někdo ukrývá. Strýček se ocitne ve smrtelném nebezpečí a naše Pětka vezme věci do svých rukou! Šesté dobrodružství Juliána, Dicka, George, Anny a psa Tima na Kirrinském ostrově.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Five on Kirrin Island Again , 1946

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pětka znovu na ostrově. Přihlašte se a napište ho.

Ran
07.04.2024 5 z 5

Celý příběh se mi četl výborně a byl moc dobře napsaný. Hodně se mi líbilo, jak to celé dopadlo.

LadyCotton
24.08.2022 5 z 5

Na Správné pětce jsem v 90. letech vyrůstala, mám doma ještě pár sešítků od nakl. Egmont.
Kniha se mi líbila i po více jak 25ti letech a byla bych moc ráda, kdyby i moje děti se do knížek začetly. Správná pětka sice byla napsána už po 2.světové válce ale myslím si, že i dnes by mohla některé děti zaujmout (stejně jako např. Rychlé šípy). Příběhy SP jsou o dobrodružství, přátelství a radosti ze života. Jsou to krátké knížky, snadno se čtou.
PS: ty "nové" obaly od Albatrosu se mi vůbec nelíbí :-D to vůbec nevypadá jako SP ale spíš jako nějaký komiks

marketa3815
21.07.2022 4 z 5

Správná pětka je u nás oblíbená, bohužel tento díl jsme měli půjčený ve vydání z 90. let bez ilustrací a se strašně malými písmeny, takže za to strháváme s dcerou hvězdičku. Takto knížka pro děti vypadat nemá. My ilustrace prostě chceme.

Zatím zde není žádná související novinka.

„Vůbec by mi nevadilo, kdybych byl v noci úplně sám. Mně právě dělá starosti pocit, že tu sám nejsem!" - Quentin

Kniha Pětka znovu na ostrově v seznamech

v dalších seznamech1x