Modrý labyrint přehled

Modrý labyrint
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/327304/mid_modry-labyrint-5fP-327304.png 4 206 206

Pendergast série

Dávno pohřbené rodinné tajemství přichází pronásledovat zvláštního agenta Aloysia Pendergasta. Začne to vraždou. Jeden z Pendergastových nejnesmiřitelnějších, nejobávanějších nepřátel se ocitne na jeho prahu – mrtvý. Pendergast nemá zdání, kdo nese za vraždu odpovědnost, ani proč se tělo ocitlo před jeho domem. Záhada nese všechny znaky dokonalého zločinu, až na jedno neobvyklé vodítko: kus tyrkysu, nalezený v žaludku zesnulého. Drahokam zavede Pendergasta k opuštěnému dolu na břehu kalifornského Saltonského moře, odkud pak vede cesta objevů do hlubin neblahé minulosti vlastní rodiny. Jenže Pendergast zjišťuje, že tu jde o něco víc než jen strašidelnou epizodu z rodinné historie: na každém kroku ho pronásleduje neviditelný vrah, dychtící po pomstě za pradávný zločin. A zanedlouho se agent stane obětí ďábelsky chytrého spiknutí, které ho zasáhne na duchu i na těle a vede k zúčtování, jaké si nikdy nedokázal ani představit.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , BB art

Blue Labyrinth , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Modrý labyrint. Přihlašte se a napište ho.

Stanas513
22.11.2023 5 z 5

Sérii Pendergast jsem začala číst hodně dávno a tak si moc nepamatuji souvislosti. Přesto se mi tento příběh líbil. Zajímavá zápletka, která začíná již v dávné minulosti a vyústí do nesmyslného stíhání a msty na Pendergastově rodině.

Jessie26
20.10.2023 5 z 5

Další super příběh... celá série je pro mě skvělá.

Charley
24.09.2023 3 z 5

Trošku slabší díl (po předchozím Bílém ohni, kdy jsem četla naprosto bez dechu) to byl trochu méně záživný děj, občas mi dalo zabrat udržet pozornost. Nicméně i tak se hezky četl a ráda sáhnu po dalším díle.

Žebříček nejprodávanějších eknih v listopadu 2015

02.12.2015