Paříž pro jednoho a jiné povídky přehled

Paříž pro jednoho a jiné povídky https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532213/bmid_pariz-pro-jednoho-a-jine-povidky-65ccc2205f2d4.png 4 205 205

Nell je dvacet šest a nikdy nebyla v Paříži. Nikdy předtím nebyla ani na romantickém víkendu – a vlastně nebyla pořádně nikde. Cestování prostě není její parketa. Když ji ale přítel nechá na holičkách, má Nell šanci všem – a především sama sobě – dokázat, že i ona umí být nezávislá a neohrožená. Sama v cizím městě o sobě Nell zjistí netušené věci... Jedenáct vtipných a okouzlujících povídek britské královny romantiky Jojo Moyesové nás seznamuje s řadou silných a sympatických žen, mezi nimiž nalezneme například i Liv a Sophii z bestselleru Dívka, již jsi tu zanechal, a ukazuje, že i ten zdánlivě nejobyčejnější okamžik nám může proměnit život navždycky.... celý text

Literatura světová Povídky Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Paris for One and Other Stories , 2016

Interpreti: Eva Podzimková (Josefíková) , Jana Stryková

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Paříž pro jednoho a jiné povídky. Přihlašte se a napište ho.

Hancza
21.05.2024 4 z 5

Fajn nenáročné čtení. Krátila jsem si knihou cesty vlakem a nejraději bych přesedla a jela do Paříže :-D
Některé povídky byly slabší, například Třináct dní s Johnem C.
Ale Paříž pro jednoho se mi líbila moc a Punčochy zase pobavily :-)

Sabča817
21.05.2024 4 z 5

Nejlepší povídky byly Paříž pro jednoho a Punčochy. Nejhorší zase Líbánky v Paříži - absolutně nudná a ani jsem ji nedočetla. I 2 tweety a Loňský kabát se mi líbily. Ostatní povídky byly průměr až podprůměr. A některé mi přišly jako vytržené z prostředka, že nemají začátek ani konec? Tady se mi Jojo jeví jako silně průměrná spisovatelka a další její soubor povídek vyhledávat určitě nebudu... Hodnotím 3,5 *, páč ty Punčochy mě vážně rozsekaly! :-D

mcabr
18.05.2024 5 z 5

Povídky byly fajn. Takový oddechový čtení.

Žebříček nejprodávanějších knih (51. týden)

27.12.2023

Jedenáct příběhů od britské královny romantiky

30.10.2023

Pláňata, Nespoutaná Aljaška a další knižní novinky (40. týden)

01.10.2023

Kniha Paříž pro jednoho a jiné povídky v seznamech

v Právě čtených17x
v dalších seznamech7x