Pan Lišák má knihy rád! přehled

Pan Lišák má knihy rád! https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195385/pan-lisak-ma-knihy-rad-195385.jpg 4 67 67

Malý pan Lišák má moc rád knihy. Co to znamená, že je má rád? Má je rád opravdu a natolik, že pokaždé, když nějakou dočte do konce, tak ji se špetkou soli a trochou pepře spořádá. Svou zálibou v knihách tedy nejen naplňuje touhu po vzdělání, nýbrž i zahání hlad. A ten má stále obrovitý. Nezastaví se ani před knihami z městské knihovny. Jednoho dne však vezme útokem knihkupectví, a pak už ho nečeká nic jiného než cesta do vězení… Úžasně vtipný příběh pro všechny milovníky knih bez rozdílu věku!... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Herr Fuchs mag Bücher! , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pan Lišák má knihy rád!. Přihlašte se a napište ho.

Hanka_Bohmova
09.09.2023 4 z 5

Lahůdka! Vždycky mě povzbudí, když někdo žere Bratry Karamazovy :o)

argi111
11.10.2019 5 z 5

Kniha doslova k sežrání :-)

Lenka.Vílka
02.03.2019 5 z 5

Tahle kniha vás sežere. Pokud to vy nestihnete první.

Je to kniha pro děti? Hmm, v tom případě, to nečtěte s nimi, protože neusnou přes váš hlasitý smích. Já se smála snad každé větě. Jako dospělák si knihu užijete sami pro sebe mnohem víc. Nejdřív to začíná jako krásná metafora. Nejen ohledně zavislosti se čtením, ne každý má to štěstí (smůlu? Přečtěte si to...), že skončí jako Lišák, ale na mě to ze začátku působilo "pozor na všechny závislosti", ale ten konec je spíš pro hodně závislý "lišáky", ne pro všechny závislosti :D

A nesmím zapomenout na ilustrace. Krása střídá nádheru.

Mňam. Kde mám sůl a pepř?!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pan Lišák má knihy rád! v seznamech

v dalších seznamech1x

humor knihovny knihožrouti

Franziska Biermann
německá, 1970
2014  82%Pan Lišák má knihy rád!
2013  88%Líný kocour Josef