Otcem i matkou proti své vůli přehled

Otcem i matkou proti své vůli
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338885/bmid_otcem-i-matkou-proti-sve-vuli-4uQ-338885.jpg 4 256 256

I proti vaší vůli může být štěstí na dosah ruky V humoristickém románu se pozoruhodně proplétá romantický milostný příběh s groteskními příhodami a komickými situacemi, které staví milostné idylce do cesty různé překážky. Dva malí rošťáci Hýta a Batul vtrhnou do života svého třicetiletého strýčka a úplně nabourají jeho celoživotní plány. Proti své vůli se stane otcem i matkou, ale nakonec se postarají o jeho štěstí, když ho seznámí se slečnou Eliškou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Otcem i matkou proti své vůli. Přihlašte se a napište ho.

MilanBrabec
24.02.2024 2 z 5

Ztěžka, kostrbatě a nehumorně převyprávěná dobrodružství několika rozmazlených spratků, kteří bylo tak "roztomiloušcí", až jsem to málem nedočetl. Proč? Proč raději neparazitovat a nevydat originál od Johna Habbertona?(https://www.databazeknih.cz/autori/john-habberton-10039)

Jája92
11.02.2023 3 z 5

Pro mě byla kniha průměrná. Nemůžu říct, že by mě kniha vyloženě bavila. Kniha je rozdělená na dvě části. První část pojednává o dvou rozmazlených spratcích Hytulovi a Batulovi, jeden horší než druhý. V dnešní době by je nejspíš označili za ADHD dětičky. Se strýčkem Rudolfem jsem soucítila.
V druhé části, která se odehrává o rok později, jsou opět v hlavní roli Hytul a Batul a jejich nezvedené vylomeniny.
V doslovu se čtenář dozví, že se jedná o jakýsi remake od spisovatele Johna Habbertona s totožnými jmény.

TamaraKrejčí
02.12.2022 2 z 5

Tohle mě nebavilo..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Otcem i matkou proti své vůli v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech2x