Osudová zatáčka přehled

Osudová zatáčka https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70592/osudova-zatacka-70592.jpg 4 134 134

Miles Ryan se se smrtí své milované manželky stále nemůže vyrovnat, přestože od ní uplynuly již dva roky. Navíc mu dost dává zabrat sedmiletý Jonah, zvlášť když zjistí, že má ve škole velké problémy. Sejde se s jeho učitelkou Sarah, která je ochotna Jonaha doučovat. Sama má za sebou už jedno rozpadlé manželství kvůli tomu, že nemohla mít děti. A protože se též cítí opuštěná, sympatiím k Milesovi se příliš nebrání. Brzy se mezi nimi začne vytvářet silné pouto, ale vše se zamotá tím, že je Miles posedlý myšlenkou vypátrat řidiče, který zabil jeho ženu a ujel z místa nehody. Na jeho stopu ho přivede právě Sarah a tato skutečnost jejich začínající vztah značně zkomplikuje. ... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , J. Otto - Ottovo nakladatelství

A Bend In The Road , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osudová zatáčka. Přihlašte se a napište ho.

Kekik
10.09.2023 5 z 5

Osudová zatáčka patří ke starším knihám Nicholase Sparkse, ale již tehdy byl famózním spisovatelem. Opět jsem dostala krásnou romantiku vyváženou dramatem. Těším se na další autorovy knihy.

Luigi1
28.08.2023 4 z 5

Kde najít vinu kde najít odpuštění

alisie
28.04.2022 3 z 5

Knihu jsem četla již potřetí, hlavní zápletku jsem znala, ale s koncem jsem si nebyla jistá, takže nakonec jsem byla i nedočkavě napnutá, jak to dopadne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Osudová zatáčka v seznamech

v dalších seznamech1x