Organizační protokol firem, institucí a jednotlivců přehled

Organizační protokol firem, institucí a jednotlivců https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179010/organizacni-protokol-firem-instituci-a-jednotlivcu-179010.jpg 2 1 1

Publikace Organizační protokol firem, institucí a jednotlivců podává praktický výklad, aplikaci zásad, pravidel a zvyklostí protokolu. Od stanovení pořadí přes uvítání a rozloučení, složení delegací a jejich jednání, ubytování a dopravu sleduje denní práci s návštěvou. Ovšem rozebírá i otázky trvalé, vyvěšováním vlajek a praporů počínaje a aranžmá květin, respektive pasportem darů konče. Neopomíjí vhodný program a celé uspořádání návštěv a oslav. S nezbytnou podrobností se zabývá také předáváním a nošením vyznamenání. Autor vychází ze své letité praxe specialisty oboru.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Organizační protokol firem, institucí a jednotlivců. Přihlašte se a napište ho.

tool
30.10.2017 2 z 5

Kniha s jedinečným obsahem, napsaná skutečným odborníkem na danou problematiku. Záporem je způsob autorova vyjadřování. Jde o druhou knihu téhož autora, kterou jsem se prokousával rozmrzelý, protože se mi velmi špatně četla. Místy na mě působila jako bodové poznámky k přednášce, nikoli jako text určený pro čtenáře. Stručnost v tomto případě nenapomáhá přehlednosti. Škoda. Za rozsah tématu bych dal plný počet hvězd, takhle dávám jen dvě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Organizační protokol firem, institucí a jednotlivců v seznamech

etiketa diplomacie veřejná správa

Václav Šťastný