Old Surehand II přehled

Old Surehand II https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140845/bmid_old-surehand-ii-65c87ec5a600c.jpg 4 288 288

Old Surehand série

Old Shatterhand se setká se zálesáky Dickem Hammerdullem a Pittem Holbersem. Oba lovci byli okradeni falešným generálem z prvního dílu. Když Old Shatterhand zjistí, že padouši prchají stejným směrem, kterým jede i Old Surehand, vydává se s Vinnetouem a s oběma okradenými zálesáky po jejich stopě. Cestou narazí na nenávistného Old Wabbla, který se dokonce pokusí Old Shatterhanda zastřelit. Postupně se odkrývají záhady týkající se Old Surehandova života...... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Olympia

Old Surehand, 2. Band , 1895

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Old Surehand II. Přihlašte se a napište ho.

Lothar.777
15.01.2024 3 z 5

Celkem pěkné zakončení jednoho obsáhlejšího příběhu, kdy jsem se teda až podivil, co mohlo autora napadnout. Ale na kvalitě to neubralo, dalo se.

georginaa
04.09.2022 4 z 5

Pokračování opět skvělé a o dobrodružství indiánů a Old Surehanda nebude opět nouze. Tentokrát se děj odehrává v Jefferson City, v hlavním městě státu Missouri , ale neubralo to na zábavnosti.

danny_21
05.08.2022 3 z 5

Old Surehand je další variantou Mayovky z Divokého západu, kdy Olda putuje savanou, potká nebo se dozví o dalším westmanovi, který má potíže, a samozřejmě mu okamžitě spěchá na pomoc ať už sám nebo s pomocí dalších zálesáků či nejslavnějšího Apače se Stříbrnou puškou. A nastává kolečko pronásledování, vysvobozování, zajmutí protivníků ( především rudokožců z řad Komančských ) s pomocí vychytralých lstí, kdy ani kapka krve nesmí být prolita nadarmo. Old Surehand se řadí k dalším "Oldům", které nám Karlos už dříve představil ( Old Firehand, Old Death ) a aby toho nebylo málo ještě do děje narouboval dalšího Old Wabbleho alias Krále Kovbojů, který ale tentokrát plní roli protivníka, který se snaží ztrpčit a znesnadňovat život lovcům a spřáteleným Indsmenům při pátrání po rozluštění tajemství titulního hrdiny - 60 %

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Old Surehand II v seznamech

v Právě čtených2x