Objevte své proč: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým přehled

Objevte své proč: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362254/bmid_objevte-sve-proc-jak-najit-smysl-pr-NoJ-362254.png 4 15 15

Simona Sinka již znáte, jeho kniha Začněte s PROČ přiměla miliony čtenářů, aby změnili pohled na všechno, co dělají – svůj osobní život, kariéru i svou organizaci. (Mimochodem, byla už přeložena do 22 jazyků.) Společně s jeho Lídři jedí poslední posouvá již několik let i u nás firemní kulturu, motivaci zaměstnanců a spokojenost všech zúčastněných k lepšímu. Kniha Objevte své PROČ navazuje tam, kde Začněte s PROČ skončila. Ukáže vám, jak uplatnit poznatky ze Sinekovy knihy v praxi – jak najít ve své práci více inspirace a naopak také inspirovat ostatní kolem vás. Věřím, že spokojenost je naším právem, nikoliv privilegiem. Všichni máme právo ráno se vzbudit a jít do práce s nadšením, v práci se cítit bezpečně a vrátit se pak domů s pocitem uspokojení. A dosažení spokojenosti úzce souvisí s tím, že pochopíme, PROČ děláme to, co děláme. Simon Sinek V knize najdete konkrétní postupy, podrobná cvičení, ilustrace a tipy pro jednotlivé fáze celého procesu. Najdete i odpovědi na důležité otázky: Co když se moje PROČ hodně podobá PROČ mého konkurenta? Mohu mít víc než jedno PROČ? Co mám dělat, když moje zaměstnání neodpovídá mému PROČ? Co když se náš tým nedokáže shodnout na společném PROČ? Při hledání svého PROČ nezáleží, zda jste právě nastoupili do svého prvního zaměstnání, jste již vedoucím nějakého týmu, nebo dokonce ředitelem celé firmy – návody a cvičení v této knize vám pomohou na cestě k dlouhodobému úspěchu a pocitu naplněnosti.... celý text

Literatura faktu Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Jan Melvil
Originální název:

Find Your Why: A Practical Guide for Discovering Purpose for You and Your Team , 2017


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Objevte své proč: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (5)

HelenBarbora
05.06.2022 5 z 5

Kdyby aspoň dvacet procent lidí vědělo jaké mají proč a řídilo se tím, život na Zemi by se podstatně zlepšil. Doporučuju

brunettlibrary
27.08.2021 2 z 5

Kniha není vůbec čtivě napsaná a stále se v ní informace opakují. Našla jsem si v ní pouze jednu, maximálně dvě myšlenky, které se mi líbily. Čtu seberozvoj hodně a tohle je zatím nejslabší knížka, kterou jsem kdy držela v ruce.


Daris
08.01.2019 4 z 5

Opravdu dobré čtení na zamyšlení i vlastní rozvoj. Kniha je dělaná však jak pro jednotlivce, tak více firmy. Proto pro jednotlivce nepřináší tolik, jako právě pro firmu.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Objevte své proč: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým v seznamech

v Právě čtených3x
v Přečtených27x
ve Čtenářské výzvě3x
v Doporučených1x
v Knihotéce22x
v Chystám se číst48x
v Chci si koupit11x
v dalších seznamech1x

Autoři knihy

Simon Sinek
anglická, 1973
David Mead
britská