Žena, po které se slehla zem přehled

Žena, po které se slehla zem
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381823/bmid_zena-po-ktere-se-slehla-zem-X3G-381823.jpg 3 283 283

Novinářka Nora Sandová série

Brutální deportace nelegálních imigrantů, mezinárodní korporace, pokusy na lidech, zázračný lék na nadváhu a dokonce iránský jaderný program… Tyto události spojuje více, než se může na první pohled zdát. Nora Sandová stojí před největší výzvou své kariéry. Iránský nositel Nobelovy ceny, který se řadu let brání mediální pozornosti, nyní usiluje o azyl v Dánsku, a proto souhlasí s poskytnutím jednoho jediného rozhovoru právě jí. Má jeden požadavek: Nora musí najít jeho milovanou ženu Aminu, která zmizela kdesi v Londýně během útěku z Iránu. Pátrání po spisovatelově ženě zavádí mladou novinářku do míst, jaká by si nedokázala představit ani v tom nejhorším snu…... celý text

Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Den blå digters kone , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žena, po které se slehla zem. Přihlašte se a napište ho.

Věra91
12.05.2024

Kniha je napínavá, čtivá, má rychlý spád a občas i předvídatelnou zápletku. Vlastně až do konce jsem nevěděla kdo to udělal. Honil mráz po zádech, když jsem zjistila, že je to podle skutečné události. Hlavní postava mě zde překvapuje svojí sílou a vírou se kterou se pouštěla do řešení složitých případů.

Twoo
15.01.2024 1 z 5

Vubec se mi to nelibi, po strasne dlouhe dobe kniha, kterou nedoctu. Jestli bylo cilem do jedne knihy narvat co nejvice woke socialnich temat proc? Ovsem to provedeni to dorazilo. Nuda, suchoparne cteni, neuveritelne postavy i pribeh, vse naprosto bez stavy.

Lucciella_L
20.11.2022

Docela pěkné počtení. Ocení spíše ti, kteří mají rádi severské krimi. Na mě místy trošku víc překombinované, přesto jsem se zdárně dobrala konce

Knižní novinky (4. - 17. června)

04.06.2018

Kniha Žena, po které se slehla zem v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech4x