Noora přehled

Noora
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273578/bmid_noora-8xY-273578.jpg 4 25 25

Noora, hlavní hrdinka druhé části trilogie Městečko Palokaski, je zoufale osamělá dívka bez přátel. Když je v blízkosti pláže v Palokaski nalezeno Lauřino mrtvé tělo, její bývalá spolužačka Noora je rozrušená. Bedlivě sleduje vyšetřování Lauřina zmizení a je připravená podniknout téměř cokoli - včetně vytvoření druhé identity -, aby získala jen zlomek pozornosti, která je i po smrti věnována Lauře. Miija Pohjavirta se snaží posunout se dál, ale sužují ji nová podezření. Lidé kolem ní se chovají divně a stará traumata vycházejí na povrch... Den po nalezení Lauřina mrtvého těla navštíví Noora Miinu kancelář a svěří jí, že má strach o svůj život. Obě navíc brzy zjistí, že zlo, s nímž se Laura setkala, je blíž, než si vůbec uměly představit...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Noora , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Noora. Přihlašte se a napište ho.

hellena1523
21.01.2017 3 z 5

Ta série sice není bůhví jak hodnocená, ale musím říct, že mě moc baví a těším se, až se pustím do posledního dílu. Druhý díl byl, nebo se mi to alespoň tak zdálo, dosti jiný, než první. Ale vůbec mi to nevadilo. Ba naopak. Absolutně mě dostalo téma pracující s blogy, sociálními sítěmi a propojení s životem mladých lidí. Pár míst mi přišlo naivních, ale nijak zvlášť mi to nevadilo. Příjemný průměr.

dee95
20.10.2016 4 z 5

Velmi dobře promyšlený příběh. Perfektně zapadající do světa dnešní mládeže a myslím, že kniha dokáže i celkem nenásilnou formou upozorňovat na úskalí a nebezpečí internetu a sociálních sítí. Rozhodně doporučuji

LenaBilkova
11.04.2016 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Už se těším na poslední díl.

Připravované knižní novinky (30. 11. - 6. 12.)

29.11.2015

Kniha Noora v seznamech