Jeden hrob za druhým přehled

Jeden hrob za druhým
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199451/nocni-lovci-jeden-hrob-za-druhym-fFR-199451.jpg 4 328 328

Noční lovci série

Od hrobu ji dělí jeden neopatrný krůček… Jen tak tak zabránili válce mezi nemrtvými a Cat Crawfieldová si teď nepřeje nic jiného než trochu oddychu se svým manželem, upírem Bonesem. Nadání, které získala od voodoo královny New Orleans, přetrvává, až je nakonec vrhne opět do boje, tentokrát proti zákeřnému duchovi. Heinrich Kramer byl před několika stoletími lovcem čarodějnic. Teď na sebe každý rok o Halloweenu bere fyzickou podobu, mučí nevinné ženy, a nakonec je upálí zaživa. Tento rok však Cat a Bones musí riskovat vše, aby ho navěky poslali na druhý břeh. Jak lze ale zabít vraha, který už je dávno mrtvý?... celý text

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fantom Print

One Grave at a Time

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jeden hrob za druhým. Přihlašte se a napište ho.

Artep071
28.01.2024 3 z 5

Další akční pokračování, ale tak nějak to vázne i přes to, že v tomhle díle byl padouch opravdu hnusnej hajzlík.

luculi
17.10.2023 3 z 5

Po několika dílech konečně změna a hlavní zápletka se točí okolo vyřízení jednoho dost nepříjemného poltergeista. Což bylo docela osvěžující. Celou dobu jsem totiž čekala, jak ho vlastně hodlají eliminovat. Škoda jen, že ten důležitý konec byl tak useknutý... Ale pro mě asi nejzajímavější díl zatím... 3,5*

petraj30
10.10.2023 2 z 5

Přijde mi, že si spisovatelka ukousla až moc velké sousto a nevěděla, jak s ním pořádně naložit. Je to příběh upírů, a na to že se tu pohybuje kromě upírů ještě něco jiného jsme si už zvykli, ale lovec čarodějnic? Vážně?
Ještěže už zbývá jen poslední díl, protože kvalita už hodně poklesla. Ještě doufám, že se v závěru opět setkáme i ostatními upíry, bez nich to teď nebylo ono

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jeden hrob za druhým v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech10x