Nespútaní přehled

Nespútaní https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320743/mid_nesputani-A9p-320743.png 4 242 242

Nevítaní série

< 2. díl

Určujú Davin život jej gény alebo má sama právo rozhodnúť sa, kým sa stane? Pokračovanie obľúbenej dystópie Nevítaní. Davy sa rozpadol svet, keď zistila, že je HTS pozitívna – že jej DNA obsahuje vraždiaci gén. Stratila svojho chlapca, rodinu a hlavne budúcnosť. Posledných pár mesiacov sa snažila presvedčiť, že ju jej gény nemôžu definovať, a sľúbila si, že sa nijako nezmení... Ale potom sa stalo to najhoršie. Zabila muža. Teraz je na úteku a musí sa rozhodnúť, aký bude viesť život – či sa nechá ovplyvniť spoločnosťou, ktorá ju považuje za nevítanú, alebo pôjde za svojím srdcom a bude bojovať za život na slobode. Davy už ale nikomu neverí, a keď spozná Cadena, vodcu hnutia odporu, nedokáže viac veriť ani sama sebe, ani svojim pocitom.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nespútaní. Přihlašte se a napište ho.

E.T.007
09.11.2023 4 z 5

Aj táto druhá časť sa čítala dobre, ale ani ona vo mne nevzbudila viac napätia. Hlavná myšlienka, ktorá tento príbeh odštartovala, sa akosi dostala do úzadia a autorka sa viac zameriavala na romantickú linku, čím udupala potenciál zaujímavého námetu. Napriek tomu dávam opäť štyri hviezdy, lebo romantická linka bola fajn (možno trochu presladená), aj keď Davy mi občas liezla na nervy.

zuzikis
24.07.2022 5 z 5

Nevěřím, že bych to někdy řekla, ale druhý díl byl ještě lepší než první. A překvapivá je i romantická linka mezi hlavními hrdiny a toto překvapení není rozodně špatné. Pokud jsem měla Seana v první knize ráda, tak Cadena jsem si přímo zamilovala :-) Autorka nám v podstatě dala to, co jsme sami ani nečekali, že to chceme. Série mě tak zaujala, že na ní dlouho vzpomínám a ani skutečenost, že jsem knihy již před lety četla moje nadšení nezmírnilo a stále na příběh musím myslet. Za mě se k příběhu někdy v budoucnu zase vrátím!!!!

Ermeston009
13.07.2022 5 z 5

Jen málokdy se stane 2. díl nějaké knižní série je stejně dobrý jako ten 1. Každopádně se to tentokrát autorce doopravdy povedlo. Kniha mě bavila od prvního do posledního okamžiku a měla nádherný konec. Někteří moc růžový konce nemusí ale já si na ně rozhodně potrpím. Opravdu krásné, zanechalo ve mě hluboké vzpomínky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nespútaní v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech7x

antiutopie, dystopie, kakotopie láska smrt útěk napětí

Sophie Jordan
americká, 1975