Netěhotná přehled

Netěhotná
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445722/bmid_netehotna-G0l-445722.jpg 3 151 151

Sedmnáctiletá Veronica Clarková vždycky toužila po pozitivních výsledcích – až do chvíle, kdy drží v ruce počůraný plastový proužek se dvěma růžovými čárkami. Ani důsledně používané kondomy totiž nejsou spolehlivá ochrana, zvlášť ne když do nich váš přítel tajně nadělá dírky, abyste se místo na vysněnou školu do jiného státu dostali radši doma do jiného stavu. Veronica potřebuje potrat, ale nejbližší místo, kde si ho může nechat legálně udělat, je vzdálené přes devět set mil – a Veronica nemá auto. Strach ze ztráty tváře jí nedovolí požádat o pomoc kamarádky ani rodiče, a tak se obrátí na někoho, o kom věří, že ji neodsoudí: Bailey Butlerovou, postrach Jeffersonovy střední školy a Veroničinu bývalou nejlepší kamarádku v jedné osobě. Hned, jak se ocitnou na cestě, si však Veronica rychle připomene, že s Bailey není nikdy nic jednoduché. Výsledkem jsou dva dny nabité kradenými auty, brokovnicí, posedlým ex-přítelem, striptérkou lobbující za práva nenarozených dětí a celou plejádou dalších bizarních příhod. Navíc se ukazuje, že stará rána z rozbitého přátelství a zrady ještě zdaleka není zahojená.... celý text

Literatura světová
Vydáno: , King Cool
Originální název:

Unpregnant , 2019


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Netěhotná. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (34)

Ctenar1202
25.04.2024 4 z 5

Bylo to opravdu oddychové čtení, které mě místy pobavilo, místy jsem kroutila očima, protože určité situace byly takové nepravděpodobné. Ale ve výsledku jsem si příběh vlastně užila. Bavily mě rozdílné náhledy a názory obou dívek. Náctiletí čtenáři, v tomto případě spíš čtenářky, budou spokojené. Je to takový ztřeštěný příběh.

klaraj093
05.04.2024 4 z 5

Ani jsem nečekala, že mě bude kniha takhle bavit. Byla to taková rychlá oddechovka plná vtipu, ale i jiných emocí. Hezké čtení.


Acnaj
29.03.2024 3 z 5

Taková pohodová oddechová, sice místy trochu drama, ale odlehčené...

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (41. týden)

04.10.2020


Citáty z knihy (1)

Někteří lidé nejsou na rodičovství zařízení.


Kniha Netěhotná v seznamech

v Právě čtených1x
v Přečtených202x
ve Čtenářské výzvě38x
v Doporučených6x
v Knihotéce219x
v Chystám se číst90x
v Chci si koupit15x
v dalších seznamech3x