Nespoutaná duše přehled

Nespoutaná duše https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351630/mid_nespoutana-duse-ZYb-351630.jpg 4 13 13

Cesta za hranice sebe sama V knize Nespoutaná duše duchovní učitel Michael Singer zkoumá otázku, kdo jsme, a dochází k závěru, že naši identitu lze nalézt v našem vědomí, vlastně v naší schopnosti pozorovat sami sebe a svět kolem nás. Dotknutím naší tradiční meditace a všímavosti Singer ukazuje, jak může rozvíjení vědomí nám všem umožnit, abychom přebývali v přítomnosti a oprostili se od bolestivých myšlenek a vzpomínek, které nám brání, abychom dosáhli štěstí a seberealizace.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Anag

The Untethered Soul: The Journey Beyond Yourself , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nespoutaná duše. Přihlašte se a napište ho.

brunettlibrary
26.10.2021 3 z 5

Skvělá kniha, ale napsaná velmi těžce. Já jako velký čtenář jsem s ní měla problém. Myšlenky jsou zde ale zajímavé a důležité pro uvědomění. Doporučuji!

Peyka
25.10.2020 4 z 5

Jedna z mých oblíbených "self-help", motivačních, pozitivně naladěných knih. Už jsem přečetla nespočet knih s touto tématikou, tahle se liší převážně ve formě psaní. Jakoby vypravěč opravdu promlouval k vašemu vnitřnímu já. Několikrát jsem se zamyslela a řekla si: " nojo, tohle se mi fakt děje v hlavě.! :D Pro anglicky mluvící doporučuji o novou sériii od Sarah Knight - Calm the f*ck down; You do you; F*ck no! Její sarkasmem překypující text čtenáře dokáže nabít energií a optimismem, že zjistíte, že když nejde o život, tak jde fakt o h*vno. ;)

Leusee
19.10.2020 5 z 5

Skvělá spirituální knížka, která se však velmi snadno čte a je jednoduché ji pochopit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nespoutaná duše v seznamech

v Právě čtených3x