Nespoutaná přehled

Nespoutaná
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215298/mid_nespoutana-215298.jpg 4 729 729

Barvy lásky série

Grace je mladá a nenápadná dívka, která se o muže dosud nijak zvlášť nezajímala. Ovšem během své stáže v Londýně potkává charismatického Jonathana Huntingtona, který ji jako zakletou princeznu probudí ze spánku... Jonathan je bohatý a velice atraktivní.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nespoutaná. Přihlašte se a napište ho.

_Steff_
předevčírem 2 z 5

V komentářích tady čítám samé pozitivní reakce, se kterými bohužel nemůžu souhlasit :DD
Hlavní postava mi přišla neskutečně naivní a blbá, za všechno co se stalo si mohla vlastně sama. Jonathan byl překvapivě docela příjemná postava, vcelku i uvěřitelná. Nejhůře se mi ale věřilo hlavní hrdince, která se údajně "šíleně zamilovala". V příběhu nebyl jediný moment, který by mi pomohl aspoň malinko uvěřit, že ho opravdu miluje nebo že byl aspoň důvod k tomu, aby se tak stalo, protože 85% scén, které spolu ti dva měli bylo...vášnicé milování. Ano.
Jednoduše mi nešlo věřit příběhu ani hlavní postavě. Knížka byla ale chytlavá, četla se moc fajn : )

Terezzie
25.01.2024 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila . Četlo se to samo . Super oddechovka. Nemám co vytknout .

Amneris
11.10.2022 4 z 5

Viděla jsem film Padesát odstínů šedi a myslela jsem si, že kniha bude naprosto totožná. Ale musím říct, že to bylo lepší. Bylo to velmi čtivé, určitě si přečtu i další díly série :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nespoutaná v seznamech

v Právě čtených5x