Nepouštěj se mé ruky přehled

Nepouštěj se mé ruky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400571/bmid_nepoustej-se-me-ruky-PBL-400571.jpg 4 193 193

"Napětí, dlouho plánovaná pomsta a vzrušující zvraty. Francouzský thriller ověnčený řadou ocenění. Slunce, palmy, tyrkysové vody oceánu, ostrov Réunion a mladý pár s šestiletou dcerkou na dokonalé dovolené. Ta se ale brzy změní v noční můru, když Liane zničehonic zmizí a nechá za sebou jen rozházený pokoj. Její manžel Martial nejprve spolupracuje s policií, ale pak se i s dcerou dává na útěk. Z truchlícího manžela se v očích policie rázem stává hlavní podezřelý a hon na domnělého vraha a únosce dcery začíná.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Motto

Ne lâche pas ma main , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nepouštěj se mé ruky. Přihlašte se a napište ho.

čef
08.09.2023 4 z 5

Vcelku exotický příběh z ostrova Reunion je rovněž i dosti napínavý, vždyť se jedná o mnohé vraždy a jiná neštěstí. Styl vyprávění, plný všelijakých odboček a opakování mi však příliš nesedl. Rovněž hluboké sondy do duší všech možných hybatelů děje vše jenom zamlžovaly a komplikovaly. Celkově vysoká úroveň, na kterou nemám.

Grety
14.06.2023 2 z 5

Ten příběh mi přijde trošku nevyvážený, většinu knihy jsem se nutila číst dál a pak mě chvíli bavila. Oceňuji postavu hlavního hrdiny a jeho vytrvalost.

twigxi
16.03.2023 3 z 5

Nemela jsem velka ocekavani a tak jsem ani nebyla zklamana. Naopak, docela se mi libil styl psani autora. Jako nenarocnou cetbu na dovolenou muzu doporucit.

Knižní novinky (23.4. - 6.5.)

23.04.2018

Kniha Nepouštěj se mé ruky v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech3x