Neplechy čerta Zbrklíka přehled

Neplechy čerta Zbrklíka
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536098/bmid_neplechy-certa-zbrklika-6616731ed6e59.png 5 54 54

Čert Zbrklík série

V pekle se jednoho dne narodí čertík s nebesky modrýma očima, který dostane jméno Zbrklík. Kvůli jeho zbrklosti ho potkává jeden malér za druhým. Nedopatřením vytopí peklo, málem nechá shořet pekelné listiny. Nakonec Luciferovi dojde trpělivost a vyšle Zbrklíka do světa lidí, aby se své zbrklosti zbavil. Povede se mu to? MP3 ke stažení (52 MB)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neplechy čerta Zbrklíka. Přihlašte se a napište ho.

surel
12.01.2024 5 z 5

Krásná kniha s povedenými příběhy, oceňuji hlavně délku pohádek (před spinkáním přesně akorát) , moc hezké ilustrace a opravdu velmi roztomilý čertík. Staršímu synovi se líbil především závěr. Hned se stala velmi oblíbenou a čteme opakovaně. Mohu určitě doporučit a určitě budeme číst i další příběhy.

klarca1993
07.01.2024 5 z 5

Knihu ode mě dostal k 7. narozeninám, protože sám je to takový rarach s modrýma očima. Museli jsme začít číst hned ten den a příběhy malého čertíka měly okamžitý úspěch. Myslím, že budeme muset pořídit i další díly.

ditul
31.12.2023 5 z 5

Kluci dostali knížku jako dáreček od čertíků jako jedno překvapení z okýnka adventního kalendáře, kde mívali spíše nějaké úkoly. Knížku si hned oblíbili a čertík se stal velkým přítelem. Těšíme se na další díly.

Knižní novinky (14. týden)

29.03.2020

Kniha Neplechy čerta Zbrklíka v seznamech