Neodolateľný pokušiteľ přehled

Neodolateľný pokušiteľ https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354787/bmid_neodolatelny-pokusitel-gCI-354787.jpg 4 430 430

Väčšina mladých aristokratiek sníva o vydaji, no lady Pandora Ravenelová má iné plány. Ambiciózna krásavica radšej tvorí spoločenské hry na predaj, než aby vychutnávala londýnsku plesovú sezónu a lovila ženícha. Na jednom veľkolepom večierku sa však nechtiac ocitne v kompromitujúcej situácii s neodolateľným mladým mužom. Gabriel, lord St. Vincent, roky úspešne vedie staromládenecký život, až kým sa za nešťastných okolností nechytí do osídel najväčšej čudáčky na svete. Pandora svojou výnimočnosťou Gabriela úplne poblázni, ale nemieni sa vzdať nezávislosti. Gabriel ju vytrvalo pokúša a Pandora nakoniec ustúpi. Ich zväzok je prijateľný iba zo spoločenskej stránky, pre nich je to väčšmi zmluva s diablom. Pandora sa pre svoje obchodné ambície krátko po svadbe nevedomky zapletie do nebezpečnej konšpirácie. Jedine jej manžel ju môže ochrániť pred zákerným nepriateľom. Žeby zmluva s diablom bola v skutočnosti darom z nebies?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Devil in Spring , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neodolateľný pokušiteľ. Přihlašte se a napište ho.

bezzink
08.02.2024 3 z 5

Ve tretim dile musim snizit hodnoceni. Za me nedosahuje kvalit jednicky a dvojky. Kazdopadne Sebastian a Evie? ACH! Kolikrat uz jsme si rikala, ze si musim zase nekdy znovu precist presne tuhle cekanku, kterou si pamatuji az dodnes a to jsem to cetla pred nekolika lety. Cili jejich ucast v knize me moc a moc potesila.
Kazdopadne kdyz se vratim k pribehu, tak nemam co vytknout. Lisa ma proste neskutecny psaci um. Ovsem postava Pandory (vazne priserne jmeno) me nezaujala uz od zacatku serie a v teto knize to bohuzel nezachranila. Prisla mi chvilemi az otravna a s prominutim jako male decko. Pandoriny pozadavky na tu dobu byly opravdu uz na hranici unosnosti, ac ji samozrejme chapu, ale v urcitych chvilich uz mi prisla nehezky umanuta. Potom taky nektere ty libaci momenty mi prisly vazne az trapne a proste az moc nezkusene. Gabriel krome toho ze byl nadpozemsky krasny, toho zrovna moc taky nepredvedl. Nejak mi k sobe tyhle dve povahy nesedely. No nic, vzhuru za dobrodrustvim s doktorkou a detektivem. :))

Senza Jenka
06.08.2023 4 z 5

Gabriel je ohromně sympatický a setkání s jeho rodiči bylo... ach :) Celkově to bylo hezké, jen Pandora mi přišla ve vší té nekonvenčnosti vykreslená hodně ploše a týden na vývoj vztahu... Mně by nestačil ;)
Na základě Gabrielových obav bych čekala něco opravdu pikantního a vlastně to bylo dost krotké.
Jinak to má tradiční mouchy - hloupá anotace (prostopášník nebyl Gabriel, ale jeho otec), místy divný překlad a redakční práce odbytá.

Jessybelle
11.05.2023 5 z 5

Krásná romantická oddychovka. Pandora jako netradiční čekanka, která nehledá manžela. Pobavila. Takže se těším na další díl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Neodolateľný pokušiteľ v seznamech

v Právě čtených3x