Nejsem živá přehled

Nejsem živá https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469658/bmid_nejsem-ziva-koU-469658.jpg 4 722 722

Od doby, kdy se detektivovi Jude Fontaineové podařilo zjistit, kdo stál za jejím únosem, uplynulo několik měsíců. Jude se s traumatickou minulostí vyrovnává jediným způsobem, který zná: vrací se na místo, kde zažívala každodenní peklo. V útrobách zchátralého domu paradoxně nachází útočiště před neklidem, který vyvolala série krutých vražd. Jude a její partner, detektiv Uriah Ashby, zpočátku tápou, protože nic nedává smysl – způsob provedení, místa činu, ani totožnost obětí. Jako by chyběl společný jmenovatel…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Body Counter , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nejsem živá. Přihlašte se a napište ho.

de6978
29.03.2024 5 z 5

Napínavé ..
Příběh není moc zamotaný, ani tam není mnoho postav.
Vrahové vraždí dle Fibonacciho posloupnosti, vždy zabíjejí větší počet lidí. No a Jude, která byla unesená, musí zjistit, kdo za tím stojí. Čím později přijdou tím větší počet umrtí přijde.

Poznámka: Koupila barák, kde byla vězněná a hodlá ho zbourat.

Twoo
09.02.2024 4 z 5

Prvni dil byl pro me naprosta pecka, tady uz to bylo vice smerem k prumeru a uz me to az tak extremne nechytlo. Prece jen se tu dost omilaji informace z prvniho dilu, zrejme pro ctenare, kteri ho minuli, ale pro me uz to bylo takove repetetivni. Taky trochu moc prostoru bylo venovano vedlejsim postavam. Me treba osobni zivot toho detektiva az tak moc nezajima. Obalka opet nadherna (byt opet - prvni dil hezci). Porad je to ale velmi dobre napsane a v ramci zanru super.

Kacased
24.01.2024 5 z 5

Za mě lepší než první díl. I když je to skoro rok co jsem ho četla. Četlo se to velmi dobře, rychle, napínavé. Hned jdu na třetí.

Knižní novinky (40. týden)

29.09.2019

Kniha Nejsem živá v seznamech