Návrat domů – Českoslovenští legionáři a jejich dobrodružství na světových oceánech (1919–1920) přehled

Návrat domů – Českoslovenští legionáři a jejich dobrodružství na světových oceánech (1919–1920) https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459014/bmid_navrat-domu-ceskoslovensti-legionar-MG8-459014.jpg 4 5 5

Po divokých válečných zážitcích se čs. legie konečně začaly během roku 1919 vracet do vlasti, a to nijak jinak než na zaoceánských lodích cestou kolem celého světa. Kniha se snaží popsat každodennost těchto plaveb, návštěvy exotických přístavů a také zmiňuje jeden zajímavý transport na lodi Mount Vernon, který se do dějin zapsal jako transport bolševický a který do jisté míry pokřivil obraz návratu čs. legionářů do mladého Československa.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návrat domů – Českoslovenští legionáři a jejich dobrodružství na světových oceánech (1919–1920). Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Knižní novinky (50. týden)

06.12.2020

Kniha Návrat domů – Českoslovenští legionáři a jejich dobrodružství na světových oceánech (1919–1920) v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x