Naprosto pozoruhodná věc přehled

Naprosto pozoruhodná věc https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454146/naprosto-pozoruhodna-vec8Ns5Rb-G4l-.jpg 4 171 171

Carlové série

Jsou tři hodiny ráno a třiadvacetiletá April se vrací domů z práce. Po cestě si všímá obří sochy. Vypadá jako tři metry vysoký Transformer, oblečený v samurajském brnění. S kamarádem Andym ho natočí na video, které posléze umístí na YouTube. Tím se jejich dosavadní životy naprosto změní. Video se totiž stane virálním a obletí téměř celý svět. April se rázem ocitá v centru intenzivní mediální pozornosti.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: ekniha , Fobos

An Absolutely Remarkable Thing , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Naprosto pozoruhodná věc. Přihlašte se a napište ho.

absa2611
04.09.2023 4 z 5

Naprosto pozoruhodná knížka. Líbila se mi, konec byl nejlepší... Těším se na pokračování.
4 a půl hvězdičky. Doporučuji.

kusma
02.07.2023 4 z 5

Kniha mě docela zaujala, ač byla zvláštně psaná a poněkud korektně (proč např. prezidentka? Když je to psané z dnešní doby). Každopádně se mi líbil popis sociálních sítí, rozdělení lidí a hlasitost skupiny lidí, co jedou v konspiracích. To se mu prostě povedlo a trefil se do reality a povahy lidí/lidstva.
Ač jsem prostřední část knihy tomu nevěřila (chvíli i uvažovala, že ji odložím), závěr se mi moc líbil. Druhý díl již vyšel a myslím, že mu dám šanci.

bárbra13
13.02.2023 5 z 5

Knihu jsem si koupila asi za 19 Kč ve výprodeji a neměla jsem velká očekávání. Neměla jsem vlastně žádná očekávání.. vždyť já ani nevěděla, co to bude za žánr :) Asi i díky těmto aspektům mě kniha chytla. Děj rychle ubíhal. A sedl mi i styl psaní. Co jsem tak četla komentáře ostatním, byl styl psaní jednou z nejvíce vytýkaných věcí. Mně se naopak to chaotické pojetí líbilo! Asi proto, že takhle nějak to vypadá v mé hlavě :D. Doporučuji jako oddechovku.

Super čtení (nejen) pro mladé dospělé? Vsaďte na písmeno „N“

09.11.2019

Kniha Naprosto pozoruhodná věc v seznamech

v Právě čtených10x
v dalších seznamech3x