Mrtvá říše přehled

Mrtvá říše
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537528/bmid_mrtva-rise-66316dbda90ea.jpg 4 150 150

Divoká říše série

< 3. díl

Po únosu povstaleckou skupinou se Brexley ocitá v nelítostném světě politiky, kde se lidé ani fae neohlížejí na následky. Život jí neulehčuje ani to, že její spojení s nechvalně proslulým Warwickem den ode dne sílí. Navíc se všude šeptá o mocné kouzelné substanci a Brexley její pouto k fae knize přivede o krok blíž k odpovědím, které hledá. Jakmile však jednou otevře zapovězené dveře, vyvalí se z nich všechna tajemství minulosti. Pravdy, kterým nedokáže čelit. A zrady, které tnou až na kost.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , CooBoo

Dead Lands , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrtvá říše. Přihlašte se a napište ho.

Kiwicatko
dnes 4 z 5

Permanentni vybuchy sexualni energie nastesti vyvazoval Opie s Mrnouskou. Jesteze tu byli, jinak by sla dalsi hvezdicka do kopru.
Asi zacinam Brex nesnaset. Nejak svym chovanim ztraci me sympatie.

Nicmene uz chci konecne vedet, z jakeho duvodu byl Farkas a Scorpion oziveni.

Mamka_cte
10.06.2024 3 z 5

Třetí očekávaný díl série! Tato série je závislost a autorka má fantasy svět totálně vyšperkovaný. A já to prostě miluju! A co ještě? Samozřejmě Warwicka.

Konečně jsme se dočkali dlouho očekávaného bonga bonga a rozhodně se vyplatilo počkat. Jenže tím, že ti dva konečně praskli do koní, šel ostatní děj a příběh do kopru. Přišlo mi, že se autorka v tomto díle převážně soustředila na jejich radovánky. Ale i tak nemůžu říct, že by mě to nebavilo! To vůbec. Jen první dva díly (a hlavně ten první) se mi libily více.

V tomto díle se více objevoval páreček Opie a Mrňouska. Tuhle dvojku prostě nejde nemilovat. Žeru ty jejich vtipné dialogy a hlavně oblečky. Cvrk.

Konečně jsme se také dozvěděli více o tom, co je zač Brexley a jakou to má asi “moc. Ale čím více se dozvíme, tím více mám otázek! Konec nás samozřejmě navnadil na další díl a já doufám, že brzo vyjde!

Co musím určitě vyzdvihnout je obálka! Krásná a propracovaná do nejmenšího detailu. Prostě tak, jak to @adela.stopka umí. Nejšikovnější!

Další se mi líbily ty zmínky o ČR. Praha, Kostnice a mnoho dalšího. Autorka si s tím vážně dokáže krásně vyhrát a já si vždy připadám, že se na tom místě ocitám s nimi.

Těším se, co se dozvíme v dalších dílech a jak se to vše ještě zamotá. Každému, kdo tuto sérii zatím míjí, tak doporučuji přečíst! Vzrušení, napětí, boje, jiskření, krásné fantasy prvky a mnoho dalšího. Prostě doporučuji.

ydnac
09.06.2024 5 z 5

NENÍ VÍLA.
NENÍ FAE.
NENÍ ANI ČLOVĚK!

Brexley stále netuší, čím vlastně je.
Její schopnosti jsou však jedinečné.
Tentokrát se ocitla v další skupině povstalců a potkala dalšího člena rodiny...
Nechybí ani Warwick :-).
Jeho spojení s Brexley se prohlubuje, eskaluje a vrcholí :-).
Jejich vzájemná přitažlivost má vliv na všechny kolem, až je to trochu moc a celkem zbytečně.
Ani jeden z nich nemá auru, oba jsou jiní.
Jejich cílem je najít to, co všichni hledají, ale nemají to jednoduché.
Na jejich straně jsou dvě povstalecké skupiny a proti nim Marcus a jeho syn (kamarád a bývalá Brexleyna láska). I její kamarádka teď stojí proti ní, nevěří v mír s Fae a dalšími bytostmi.
Vládce Fae Killián je také znovu ve hře.
Navíc se všude objevují mrtvoly....

Ach jo opět konec v nejlepším...
Možná je tento díl trochu slabší, ale já mám tuhle sérii ráda a tak přivřu oko a dám pět hvězd :-).
Chci víc Opia a Mrňousky :-).
Cvrk. Cvrk. Cvrk. :-).

10 nejčtenějších knih (květen)

15.05.2024

Mrtvá říše, Mrazení a další knižní novinky (18. týden)

28.04.2024

Kniha Mrtvá říše v seznamech