Tajomná veža přehled

Tajomná veža
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290659/tajomna-veza-qrW-290659.jpg 4 141 141

Claire Willoughbyová je moderné americké dievča žijúce na konci devätnásteho storočia. Starý otec jej v poslednej vôli zanechal obrovský majetok, no len pod podmienkou, že sa vydá za „prijateľného“ muža. Zdá sa, že plavovlasý, driečny Harry Montgomery, jedenásty vojvoda z MacArranu, dokonale zodpovedá tejto podmienke. Po rýchlych zásnubách sa Claire aj s rodinou vyberie na návštevu montgomeryovského klanu do Škótska na hrad Bramley. Tu sa však zoznamuje s Trevelyanom, čudným, rojčivým a nesmierne záhadným mužom, ktorý býva v najstarodávnejšej časti hradu. Je pravým opakom Harryho – je najprovokujúcejší, najarogantnejší a najvševedúcejší muž, akého Claire kedy stretla.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajomná veža. Přihlašte se a napište ho.

vikaa
27.05.2024 3 z 5

Klasická romanťárna pro dlouhé chvíle u vody nebo v zimě u krbu. Hlavní hrdinka byla celkem sympatická, kapitán Baker byl tajemný jak hrad v Karpatech. Celkové hodnocení 3,5 hvězdy. Od autorky jsem četla lepší knihy.

terka95
01.02.2024 2 z 5

Knihu jsem četla několik měsíců, což asi hovoří za vše :D děj byl zdlouhavý, postavy mi nebyly příliš sympatické, nedokázala jsem se vůbec začíst.. hodně průměrné čtení bohužel :(

pip11
01.11.2020 3 z 5

Bylo to spíše průměrně dobré čtení, tento příběh mi nijak zvlášť nesedl. Trevalyan mi nebyl sympatický, i když v závěru už to s ním bylo lepší. Očekávala jsem víc, Deveraux má mnohem lepší knihy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajomná veža v seznamech

v Právě čtených1x