Milý Bene přehled

Milý Bene https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487896/mily-benevFXiTF-fNH-.jpeg 4 59 59

Když v lidech láska dřímá, tak je to príma Milý Bene… tak začínají všechny příběhy, pocity a vzpomínky, které si autorka vyměňuje s bratrem své první lásky. Z očí do očí by si toho určitě tolik neřekli, ale dopisy unesou intimní tajemství, trapasy, kritiku a také v nich lze vyjádřit touhy a naděje, že i když člověk stárne, nic se neděje! Existuje totiž i láska na tisící pohled, protože láska se nedá omezovat ničím. Rozhodně ne kontinenty, vlastními i cizími dětmi, a už vůbec ne věkem!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Milý Bene. Přihlašte se a napište ho.

Kiwisska
18.08.2023 5 z 5

(SPOILER) Knížka se mi moc líbila, jen mě trochu zamrzel ten závěr. Vím, že v životě není vše jen černobílé, ale konec byl takový useknutý, uspěchaný a pro mě nepochopitelný.

JPBelmondo
12.02.2023 4 z 5

Když si vyberete Halinu, tak je zcela jasné, že budete číst s úsměvem na tváři. Navíc - žen, které si ze sebe umějí udělat legraci, je poskrovnu, takže díky Halino. Pohodové, oddechové, vtipné, bystré.

Miro67
15.07.2022 4 z 5

Jednohubka na dovču,kterou slupnete s úsměvem na tváři.

Knižní novinky (49. týden)

05.12.2021

Kniha Milý Bene v seznamech