Miluji celý svět přehled

Miluji celý svět https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123731/miluji-cely-svet-123731.jpg 4 37 37

V této pro něj netradiční próze autor ztvárnil spoustu záhadných i zábavných příběhů, jež zažil při svých četných cestách za poznáním ...

Literatura světová Povídky
Vydáno: , Knižní klub

Ich liebe die ganze Welt , 1983

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Miluji celý svět. Přihlašte se a napište ho.

Kulhajs
29.12.2018 2 z 5

Předchůdce Zlomku času (rozšířené o několik historek), stejné přiběhy. Kdybych to věděl, tak jsem nesháněl.

Pelly
03.11.2017 4 z 5

Otevřeně se přiznám, že od této knížky jsem mnoho nečekal. Dostal jsem se k ní víceméně náhodou a zpočátku jsem si říkal, zda ji mám vůbec číst a jestli to nebude zbytečná ztráta času. Měl jsem prostě pocit, že se jedná pouze o nějaký vykalkulovaný a silně komerční počin, těžící z obrovské popularity Dänikenových dřívějších bestsellerů, „záhadologických“ titulů z oblasti literatury faktu. Byl jsem však nakonec nesmírně mile překvapen atmosférou a místy rozhodně více než obstojnou literární úrovní těchto povídek. „Celý svět za 100 franků“ považuji dokonce za jeden z vůbec nejlepších a nejkouzelnějších textů na téma Vánoc, který jsem kdy četl.

Terva
04.06.2015 3 z 5

Příběhy, které Erich von Däniken zažil na svých cestách za poznáním. Lehce nadprůměrná kniha. Neobsahuje žádné fotografie.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Miluji celý svět v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x