Nejbližší východ přehled

Nejbližší východ
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212643/mid_nejblizsi-vychod-212643.jpg 4 56 56

Milo Weaver série

Milo Weaver, hrdina bestsellerového špionážního thrilleru Turista, po propuštění z vězení přikývl na nabídku od šéfů tajného Odboru turistiky, vykonávajícího pro CIA černou práci, a chce se vrátit zpět do terénu. Jeho manželství a rodinný život pomalu, ale jistě krachují, ...

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

The Nearest Exit , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nejbližší východ. Přihlašte se a napište ho.

jarda155
19.01.2020 4 z 5

Trochu jsem se bál, díky komentářům, poklesu oproti jedničce,ale celkově mi to přijde srovnatelné.Je zde opravdu více postav ,což někoho odrazuje,ale mě to absolutně nevadí.Kdo nečetl jedničku,tak občas může mít problém s návazností u mrtvých na které se dosti odkazuje.
Do trojky se pustím a uvidím.

Fondis
04.05.2019 4 z 5

Trochu lepší jak jednička. Bavilo mě to.

ivka093
29.10.2018 2 z 5

Spousta jmen, konspirací a agentů konkurenčních tajných služeb, kteří se vzájemně sledují. Do toho je namíchaná politika a zdlouhavé, nezajímavé, zbytečné pasáže, kterými se nedá prokousat. Autor v podstatě popisuje činnost těchto složek.
Kniha mě nezaujala - připadalo mi to poněkud překombinované. Takže za mě 2 * a tento autor už více ne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2010 - Hammett Prize