Miláčkovo pokušení přehled

Miláčkovo pokušení
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444353/bmid_milackovo-pokuseni-QkC-444353.jpg 4 82 82

William Blackburn, hrabě z Ketterhamu, ohrožovaný mocnými nepřáteli, žije se svou dcerou Vanessou v exilu na skotské vysočině. Když Vanessa dospěje, William ji nutí, aby se vrátila k matce do Anglie a debutovala ve společnosti. Vanessa, kterou otec vychovával svobodně jako chlapce, se obává, že se nebude umět chovat jako mladá dáma, ale přesto souhlasí, že vstoupí do vysoké společnosti a pokusí se zároveň o to, aby bylo ukončeno nepřátelství proti jejímu otci. Neumí si však představit, jak vysokou cenu bude muset zaplatit… Historický román z období regentství.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Temptation's Darling , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Miláčkovo pokušení. Přihlašte se a napište ho.

turecko76
14.04.2023 5 z 5

Nemelo to zadne pasaze, kde bych se nudil. Opravdu se to cetlo velmi prijemne a narozdil od jinych podobnych romanu tam to napeti mezi hlavnimi predataviteli vydrzelo temer do konce. Musim take pochvalit obalku, coz nebyva u takovychto knih zvykem. Davam plny pocet.

rampapa
24.02.2022 5 z 5

Krásná kniha od této autorky. Miluju knížky od této autorky. Knížka se četla úplně sama. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

jarkaska
29.01.2022 5 z 5

Příjemné čtení, romantika spojená s humorem. Knihy této autorky mám ráda, škoda, že už nové nenapíše. Je jich ještě několik, které nebyly přeloženy do češtiny. Tak si snad ještě něco nového přečteme.

Knižní novinky (24. týden)

07.06.2020

Knižní novinky (19. týden)

03.05.2020

Kniha Miláčkovo pokušení v seznamech