Milá podvodníčka přehled

Milá podvodníčka https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242686/bmid_mila-podvodnicka-QPK-242686.jpg 4 6 6

Věčná sbírka série

Iona, pôvabná, červenovlasá chovankyňa anglického šľachtica, žijúceho v exile v Paríži, súhlasí s cestou do Škótska, aby zistila, či mocný vojvoda z Arkrae stojí na strane zosadeného kráľa Jakuba. Po príchode na Škótsku vysočinu sa Iona neraz ocitne v nebezpečenstve a zažije mnohé dobrodružstvá. Nakoniec objaví lásku a odhalí tajomstvo svojho pôvodu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Little Pretender , 1950

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Milá podvodníčka. Přihlašte se a napište ho.

ivana7717
20.03.2022 4 z 5

Krásna romantická historická oddychovka, ani neviem, či to potrebuje ešte nejaký iný komentár.

reader.007
03.11.2015 1 z 5

Nejdřív jsem si myslela že paní C. nejspíš chodil strašit manžel, ale vzhledem k tomu že v době vydání a ještě pár let poté se držel, musel remcat už za živa aby konečně přestala ve svých knihách nadržovat nafoukaným Angličanům a tak léta páně 1950 splichtila tyhle "Tři mušketýry bez mušketýrů" jako poctu všem těm drzým barbarům (čti Skotům) kteří neuznali pádnou ruku anglických zákonů jako největší dobro které jim zamořilo vřesoviště.
Nevím jak byl spokojen manžel, podle mne to dopadlo stejně jako všechny mnou doposud čtené pokusy anglických autorek pustit se na tenký led špionáže: překombinované, užvaněné a děsně děravé.
Ale je pravda, že se tak zakousla do tématu skotského odboje, že skoro ani nezbyl prostor na to, aby to mohlo šťastně dopadnout.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Milá podvodníčka v seznamech

v dalších seznamech1x