koupit knihy

Barbara Cartland

britská, 1901 - 2000

Nahrávám...

Nová kniha

Domluvený sňatek

Domluvený sňatek - Barbara Cartland

Lucia Mountfordová si žije jako v bavlnce, dokud se její život jednoho jarního dne neobrátí zcela naruby. Její otec zemře, matka se znovu provdá a k dovršení všeho se rod... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 233 knih

Komentáře (13)

FairyD.
07.05.2020

Jej knihy sú sladké ako rozprávky. Dobro víťazí nad zlom a hlavnou ideou je čistá a pravá láska. Aj napriek tomu že sa dopredu vie ako to skončí, hlavný hrdinovia majú zväčša podobné znaky a jediné čo sa mení je cesta k cieľu - pači sa mi štýl písania tejto autorky. Stačí jej pár stránok a zachytí veci, myšlienky, ktoré sa mnohým autorom nepodaria ( aj keď ich knihy majú omnoho viac strán). Či už opis prostredia, dialógy, situácie – všetko je podrobné, nie iba odfláknuté.

Mirka2778
09.07.2018

U Barbary jsem si nebyla jistá, zda ji mám zařadit mezi své oblíbené. Co bysme si povídali, její knihy nejsou žádná veledíla a příběhy mají stále stejnou osnovu.
ALE! Tak krásně se u toho sní.
Žádná z nás nechce být samozřejmě přepadena, okradena, unesena a kdoví, co ještě.....
Jenže kdyby nás zachránil mladý, krásný, bohatý lord a my z toho vyvázly maximálně s modřinou na předloktí, flekem na sukni a rozcuchaným účesem!?
On by nám vzápětí nabídl doživotní pohodlí, bezpečí, lásku.....řekněte která by odolala?
Je to jasné, doma sice žádnou její knihu nemám, ale v knihovně si ji ráda, zvlášť v zimě vypůjčím.

Alinois
18.01.2018

Barbara Cartland je opravdu Paní Spisovatelka .... je neuvěřitelné kolik toho dokázala napsat ... její knihy jsou dokonalé, hrdinky překrásné a nevinné, hrdinové stateční .. na pár stránkách vylíčí dokonalou lásku, bez zbytečných průtahů a tak to mám ráda ...knihy jsou velice poutavé a není problém za jedno odpoledne přečíst jich několik.

siena
16.01.2017

lenka9778, myslím, že děvčata již zodpověděla. Ad komentáře níže...

lenka9778
16.01.2017

Děvčata, povězte mi prosím, existuje nějaká knížka od výše uvedené autorky, která obsahuje erotiku? Přečetla jsem Milence v Londýně, aniž bych si předem zjistila jestli krom romance to bude i trochu kořeněné a byla jsem velice zklamaná. Neočekávám knihy typu Beatrice Small.... ale mám ráda v knížkách prostě co se týče vztahů vše.

MinaHawke
11.10.2015

Má druhá nejoblíbenější autorka. Knížky od ní se čtou velmi dobře, když mám špatnou náladu, tak její knížky mi ji hned zvednou.
Líbí se mi její hrdinky a jejich nevinnost a také, že v knihách není erotika, jen romantika. Protože téměř ve všech dnešních románech je erotika, ale Barbara dokázala psát i bez ní a šlo to a jak dobře.

Luccy78
05.09.2015

První knihu napsala, když jí bylo 21 let.
Jmenovala se "Skládačka" a stal se z ní okamžitě bestseller, jehož se prodalo přes 100 000 výtisků.
Kniha byla přeložena do 6 jazyků.
Barbara Cartland psala průběžně celý život, neuvěřitelných 76 let.
Její knihy se ve Spojených státech vždy těšily nesmírné popularitě, a v roce 1976 se její tituly dokonce ocitly na 1. a 2. místě seznamu bestsellerů, vydávaného B. Daltonem, což se ještě nikdy žádnému autorovi nepodařilo.

Barbara Cartland, která zemřela v květnu 2000 ve věku nedožitých 99 let, je nejslavnější spisovatelkou milostných románů všech dob.
Za svého života napsala 723 knih, kterých se po světě prodalo přes miliardu výtisků. Její knihy byly přeloženy do 36 jazyků.
Kromě milostných románů vydala 6 autobiografií, psala historické životopisy, divadelní hry, publikace obsahující rady pro život, dokonce i pojednání o vitamínech a kuchařky.
Stala se politickou mluvčí a osobností vyhledávanou rozhlasem a televizními stanicemi.
Barbara Cartland se již za svého života stala legendou a miliony jejích čtenářů po celém světě si ji budou navždy připomínat.
Její knihy jsou ceněny pro svá morální poselství, čisté a nevinné hrdinky, přitažlivé hrdiny a především pro autorčinu neochvějnou víru, že láska je tím nejdůležitějším v životě člověka.

Helena Lacková
10.07.2014

Skvělá autorka, píšicí ty pravé červené oodechovky. Dává nám prostor snít

1