Zkrocení bouřliváka přehled

Zkrocení bouřliváka https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271607/bmid_zkroceni-bourlivaka-Afe-271607.jpg 4 301 301

Mighty Storm série

< 2. díl

Tru Bennettové se podařilo naštvat všechny fanynky úspěšného rockera Jakea Wetherse. Čím? Že ukořistila jeho srdce, takže žádná žena už u něj nemá šanci! Přestože vyhlídky na manželství s Jakem jsou úžasné, musí Tru čelit řadě nástrah života s celebritou. A že to nebude jednoduché, se přesvědčí téměř okamžitě, když se z Londýna přestěhuje do Los Angeles.Ani Jake nemá s Tru vyhráno. Sice mu přísahala lásku až za hrob, ale člověk míní, život mění. Co kdyby Tru ztratil? Dokázal by žít bez ní? Jenže jeho oddanost k dívce svých dětských snů je silnější než osud… Z cyklu Mighty Storm (2)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zkrocení bouřliváka. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
16.03.2024 5 z 5

Skvělé pokračování,mě se to moc líbilo,jen mě mrzí, že nejsou další díly

MAU256
25.04.2023 4 z 5

Pokračování příběhu lásky Jacka a Tru. Museli překonat pár překážek, ale nakonec to dopadlo tak, jak mělo.

"Nejdřív bych ti chtěl říct, že tě miluju a že na ničem jiném než na tobě mi nezáleží. Ale bojím se. Jsem vyděšený. Bože, Tru, když jsi mi řekla, že jsi těhotná, problesklo mi před očima celé moje dětství." Zhluboka se nadechl. "To byl ten důvod, proč jsem utekl - kvůli vlastním obavám, kvůli strachu, že nedokážu být dobrým tátou. Ne proto, že bych nechtěl tebe nebo dítě."

Silvisek
02.12.2022 5 z 5

Super pokracovani knihy. Libilo se mi to a je to dost ctive jako prvni kniha. Takova oddechovka co neurazi

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zkrocení bouřliváka v seznamech

v Právě čtených1x