Spolek katů přehled

Spolek katů https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406516/mid_spolek-katu-Rgo-406516.jpg 4 60 60

Max Wolfe série

Za horkých letních večerů londýnské ulice brázdí skupina samozvaných katů, která unáší zločince a popravuje je oběšením. K smrti je tak odsouzen člen gangu, který zneužíval nevinné mladé dívky, bohatý bankéř, který přejel malého chlapce a ujel, a kazatel, který hlásá nenávist a opěvuje smrt britských vojáků. Počet mrtvých roste a v rozpálených ulicích Londýna narůstají nepokoje. Detektiv konstábl Max Wolfe se pouští do pátrání po skupině vrahů, které velká část veřejnosti považuje za hrdiny. Při vyšetřování však odhalí, že touha po pomstě začíná nedaleko prahu domova…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

The Hanging Club , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spolek katů. Přihlašte se a napište ho.

anajkah
21.11.2022 4 z 5

Kniha poměrně čtivá, závěr na můj vkus trochu divoký.... Nicméně jako oddechovka není špatná.

WaN635
02.09.2022 4 z 5

Lehounce slabší než díl předcházející.
Jinak příběh je opět v tempíčku. Ovšem začínám si o Maxovi myslet, že je univerzální voják, neboť mám pocit, že z čeho se kolikrát dostane snad ani není možné. Linka s nejstarším kamarádem se mi moc líbila, třeba se o jeho osudu dozvíme v pokračování.
Pachatele jsem tentokrát neodhalila, ovšem musím říct, že jejich pohnutky mi byly ne přímo sympatické, ale poměrně pochopitelné (čímž ale neříkám, že je schvaluju).
Příběh rodiny Goddardovych byl srdcervoucí a při tragédii Pat mi bylo velmi úzko.

katerina5544
22.11.2021 3 z 5

No nic extra tento příběh nebyl,souhlasím s komentářem přede mnou a s názorem PetrKral na tu hluchou kolegyni,to bylo dosti stupidní. Uvidíme co přinese další díl :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Spolek katů v seznamech

v Právě čtených1x