Malý Mikuláš přehled

Malý Mikuláš https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389851/bmid_maly-mikulas-R3x-389851.jpeg 5 381 381

Malý Mikuláš série

Poznáte už malého Mikuláša? Doma je to hotový anjelik. No napriek tým najlepším úmyslom sa okolo neho vždy strhne mela. Mikuláš a jeho priatelia vedia vždy urobiť ten správny dojem. Nechápu len, prečo ich pred návštevou ministra schovali do pivnice. Určite by bol minister na nich pyšný! Veď aj školský inšpektor stisol ich učiteľke ruku so slovami: „Máte všetky moje sympatie, slečna. Až dnes som pochopil, koľko sebaobetovania si vyžaduje naša práca. Len tak ďalej! Odvahu! Bravó!“... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Slovart (SK)

Le petit Nicolas , 1960

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Malý Mikuláš. Přihlašte se a napište ho.

DzordanoChruno
22.11.2023 1 z 5

Tak pre veľkých čitateľov to môže byť stráviteľné iba z nostalgie, ak to čítali ako deti. Inak je to plné zloby, mne to vtipné nepríde.

Naďa2411
18.08.2023 5 z 5

Malý Mikuláš mne po celou dobu v aknize bavil a smála jsem se i nahlas. Doporučuji malým i velkým čtenářům.

lassse
29.04.2022 4 z 5

Mikuláše jsem objevil až se svými dcerami a jen škoda, že to bylo takhle pozdě ;)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Malý Mikuláš v seznamech

v Právě čtených5x