Lovci mamutů ještě po pěti letech přehled

Lovci mamutů ještě po pěti letech https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466310/mid_lovci-mamutu-jeste-po-peti-letech-CRT-466310.jpg 5 16 16

Na přebalu: Edus Štorchus, Ciconius Troglodytus. Lovci mamutů ještě po pěti letech. (Kapitola nevázaná). Obrázky kreslil Zdeněk Burian. Jako soukromý tisk v prosinci 1939 vydali a svým přátelům s přáním lepšího Nového roku 1940 posílají nakladatelé Toužimský a Moravec v Praze.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lovci mamutů ještě po pěti letech. Přihlašte se a napište ho.

jaroiva
12.09.2021 5 z 5

Malý kousek nostalgie, opravdu jen kousíček.

špulo
25.04.2021 5 z 5

Ani som nevedel, že niečo takéto existuje. A ono aha. Kratučká oddychovečka, ktorá ma vrátila do detstva a krásne pobavila. Všetkým štorchovcom doporučujem. Ebook sa dá zohnať na internete, tak pátrajte. Ja si idem nejakú štorchovku zopakovať po rokoch. Darmo, detstvo je detstvo ;))

alekis
17.02.2021 5 z 5

Nádhera. Škoda, že to není delší, s radostí bych si početla podrobnosti, jak Kopčem s Žabkou rozšiřují tlupu, jak se má Veverčák, a další legrácky...
Děkuji příteli z DK za poskytnutí této roztomilé perličky, zvedla mi náladu v pochmurném měsíci únoru, kdy zima už přestává být snesitelná, a navíc v tomto nechutně zavirovaném období.
Je to pecka, moc jsem se pobavila! :-)))

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lovci mamutů ještě po pěti letech v seznamech

Eduard Štorch
česká, 1878 - 1956