Podivné námluvy lorda Petra přehled

Podivné námluvy lorda Petra https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23329/podivne-namluvy-lord-23329.jpg 4 54 54

Lord Petr Wimsey série

Klasická anglická detektivka, ve které lord Petr Wimsey tentokrát řeší případ nespravedlivě obviněné spisovatelky. Mladá, půvabná spisovatelka, autorka detektivních románů, je obviněna z vraždy svého druha. Lord Wimsey, příslušník anglické aristokracie, milovník starých tisků a detektiv-amatér v ní najde zalíbení a je přesvědčen o její nevině. Lord Petr svými neotřelými metodami pátrá po pravdě a snaží se dokázat, že svého partnera neotrávila. Duchaplná detektivka se zajímavou zápletkou a anglickým humorem. ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , NLN - Nakladatelství Lidové noviny

Strong Poison , 1931

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Podivné námluvy lorda Petra. Přihlašte se a napište ho.

Jadla
27.06.2023 5 z 5

Lord Petr je výstřední a vlastně drahoušek. Vždycky si ráda přečtu. Ta jeho detektivní kancelář v sukních je excelentní.

kopeceli
31.08.2021 3 z 5

V tomto díle byla pro mne problematická Petrova žvanivost. Ztrácela jsem se v těch někdy rádoby vtipných předlouhých souvětích, které měly zřejmě jen zvýšit napětí. Jinak zápletka i rozuzlení byly zajímavé, i když vrah byl jasný, chtěla jsem vědět, jakým způsobem to udělal.

Mr.JaroCZ
15.04.2017 2 z 5

Je to pro mne první kniha o lordu Petrovi. Pustil jsem se do čtení s vervou a nadšením, ale to vyprchávalo, až při situaci, kdy lord Petr "tančí radostí" vyprchalo docela.
Pravděpodobně s odstupem času se ke knize vrátím, ale teď se loučím.
A 2,5 hvězdy je odměnou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Podivné námluvy lorda Petra v seznamech