Kaltské jeskyně přehled

Kaltské jeskyně https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42924/kaltske-jeskyne-42924.jpg 4 89 89

Lone Wolf - série Kai série

Kaltské jeskyně jsou již třetí ze třinácti dobrodružství, která tvoří světoznámou GAMEBOOK sérii s hrdinou Lone Wolfem od anglického spisovatele Joe Devera. V této knize se opět stáváte hlavním hrdinou, který rozhoduje sám o svém dalším osudu. Pokud jste úspěšně zdolali první dvě z dobrodružných výprav Lone Wolfa, Útok ze tmy a Oheň na vodě, pak budete lépe čelit nástrhám V Kaltských jeskyních.... celý text

Literatura světová Fantasy Gamebooky
Vydáno: , AFSF - Asociace fanoušků science fiction

The Caverns of Kalte , 1984

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kaltské jeskyně. Přihlašte se a napište ho.

Predator3313
27.02.2024 4 z 5

Možná jsem měl štěstí, ale opravdu se mi to zdálo, až moc snadné.
Což ale vyhovovalo mému 6ti letému synovi, který těžce zvládá, když jsme v průběhu hraní zabiti :D
I finálový souboj byl vyřešen za 3 hody, skoro bez ztráty životů. I když jsem byl celkem překvapen, že mohu přijít o Sommerswerd, což by asi značně zvýšilo náročnost.
Každopádně i dějově mi kniha přišla zatím nejslabší. Žádné cestování, jen 2x jsem si vybral cestu.
Jako je to dobré, ale minule knihy byly lepší. Jdu na další díl :)

Hadati
26.01.2024 5 z 5

Považuji ho za nejslabší díl celé série o Lone Wolfovi. Nepamatuji si tak do detailu původní verzi, ale přijde mi, že druhé vydání bylo, kromě nových kvalitních obrázků v některých částech, upraveno i textově. Zejména vstup do ledového města a závěrečný souboj s Vonotarem. Úpravy určitě byly k lepšímu.

1bublina
19.10.2022 5 z 5

Tohle jde dohrát bez Sommerswerdu? Já jsem ho teda naštěstí měla, ale nedokážu si představit to hrát bez něj. Než jsem se dostala do pevnosti Ikaya, myslela jsem, že to nedohraju.
Kalkothové byla velká podpásovka.
V pevnosti to už naopak bylo až moc jednoduché - nebo jsem jen měla štěstí na dobrý výběr cesty. Většinu věcí ale vyřešil Somerswerd. Dám si to ještě jednou, než začnu číst další díl.
Edit: Na podruhé se mi povedlo úplně se vyhnout Kalkothům a ani jsem nepotřebovala použít Sommerswerd. Takže to jde i bez něj.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kaltské jeskyně v seznamech

v Právě čtených2x