Šampion přehled

Šampion https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194818/sampion-194818.jpg 4 457 457

Legenda (Marie Lu) série

< 3. díl

June a Day přinesli pro Republiky obrovskou oběť, ale nyní se jejich země ocitla na pokraji zániku. V okamžiku, kdy se vše schyluje k podepsání mírové dohody s odvěkým nepřítelem Koloniemi, se přihodí něco, co změní kola osudu a uvrhne celý národ do boje o holou existenci. A jestliže chtějí Day a June zachránit Republiku, musí obětovat to nejdrahocennější, co mají. Odhodlají se k další oběti, nebo se nakonec ukáže, že všechno je úplně jinak? Závěrečný díl trilogie Legenda, který vás překvapí strhujícím závěrem.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šampion. Přihlašte se a napište ho.

m2056
09.09.2023 5 z 5

Kniha je poslední v sérii příběh je ukončen čekal jsem zajímavější konec ale i tak to stalo za to.

voody99
10.08.2022 4 z 5

Za mě 3,5 *
První dva díly se mi velmi líbili ovšem tenhle díl i když je dobrý za nimi pokulhává.
Ale určitě stojí za to přečíst.

aquaver
14.06.2022 4 z 5

Letos jsem se rozhodla přečíst pár svých restů, a tahle trilogie k tomu patřila. A jsem ráda, že jsem se k tomu opravdu dokopala. Čekala jsem, že mě to tak bavit nebude, protože přeci jen jsem to měla v plánu číst už nějakou delší dobu zpátky. Ale musím přiznat, že jsem byla celkem mile překvapena. Stránky rychle utíkali, s romantickou linkou a postavami jsem taky spokojená, no a ten konec... Ten byl krásný... Perfektně se jako ukončení série hodil (aspoň tedy podle mě).

Knižní novinky (17. - 26. 1.)

16.01.2014

Kniha Šampion v seznamech