Leden na vsi přehled

Leden na vsi https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248880/bmid_leden-na-vsi-o18-248880.jpg 4 37 37

Próza z roku 1977 patří k tomu nejlepšímu, co Egon Bondy napsal. Úvahy, záznamy zážitků, expresivní postřehy o současnosti – dílo kruté, nemilosrdné k autorovi i všemu, co jej obklopuje. Patos se zde mísí s vtipem a sarkasmem, vše je neseno proudem obrovského spisovatelova nasazení, opravdovostí a upřímností.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Leden na vsi. Přihlašte se a napište ho.

ozzak
07.11.2022 5 z 5

Další skvělá filosofická práce od egendy Egona Bondyho

Richard Hrob
27.11.2021 4 z 5

Egon Bondy, co víc napsat. Tahle útlá knížečka mi zkrátila pár okamžiků na neschopence. Že by mě ale nějak oslovila, To říct nemohu. Bondyho dál uznávám spíše jako básníka než jako filozofa...

Palivo
09.01.2020 2 z 5

Bom dia literární rodino!

James Egon Bondy – agent s povolením zapíjet, byl básník, kterej se až moc často nedokázal rozmyslet za jakej fotbalovej tým kopat. Vzhledem k tomu, že párkrát šel na hostování do FC Komouši, připadá mi jeho lamentování v Lednu na vsi jako by si blil do vlastní pusy. Ontologie mě navíc zajímá asi tak jako výroba praček, a přestože tam občas prokoukla kloudná myšlenka, musím hodnotit záporně. A to i přestože jsem knihu četl ve 3D, tedy v lednu na vsi!!!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Leden na vsi v seznamech

Egon Bondy (p)
česká, 1930 - 2007