Kytice (Obrazová kniha k filmu) přehled

Kytice (Obrazová kniha k filmu) https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346631/bmid_kytice-LRR-346631.jpg 5 6 6

Jeden z nejkrásnějších českých básnických souborů ve skvostné úpravě, se snímky z nového stejnojmenného filmu. Na konci knížky najdete vyprávění tvůrců filmu a foto z natáčení i CD s písní Kytice v podání S. Sklovské.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kytice (Obrazová kniha k filmu). Přihlašte se a napište ho.

Alaglesia
09.02.2023 5 z 5

Polednici zná asi každý. Kytice se mi ale vryla do paměti především filmovou adaptací. pamatuji si to, jako by to bylo dnes. Chodila jsem do sedmé třídy a šli jsme se školou na film Kytice. V hlavě mi utkvěl zadek Roden i podivný umrlec. :-) Ale především melodičnost rýmů. které tam zaznívaly. Kytici mám ráda a řadím je mezi knihy, které mě budou provázet celý život a určitým způsobem mě v životě ovlivnily.

Kryštofka
14.11.2021 5 z 5

Zase jsem se vrátila k Erbenovým baladám, které jsou dokonalé.
A vzápětí jsem si pustila i film, který mám moc ráda. Magická kombinace slova a obrazu.

edith79
18.02.2021 5 z 5

Nádherná knížka. Když jsem ji tady díky jedné čtenářce objevila, řekla jsem si, že ji prostě musím mít. Jenže sehnat ji byl velký oříšek. Proseděla jsem spoustu času na internetu a hledala. Trvalo to, ale nakonec jsem sehnala v jednom antikvariátu. Knížka mi přišla jako nová a já jsem prostě nadšená. Balady samozřejmě znám, ale tady jsou doprovázeny fotkami z filmu Kytice, který miluju a jako bonus na konci jsou vyjádření tvůrců filmu, herců a hereček a spousta fotografií z natáčení. Skvělé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kytice (Obrazová kniha k filmu) v seznamech