Kúpte si družičku! přehled

Kúpte si družičku!
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375408/mid_kupte-si-druzicku-uLr-375408.png 4 39 39

Hlavná hrdinka knihy obľúbenej autorky Jacqueline Wilsonovej Tilly je sklamaná, keď zistí, že jej kamoška Tidy ide na svadbu za družičku. Presne o tom totiž dennodenne sníva ona - Tilly. Zas a znova si predstavuje, ako v nádherných družičkovských šatách kráča k oltáru za mamou na svadbe svojich rodičov. No táto možnosť, žiaľ, veľmi nádejne nevyzerá. Rozhodne sa preto vziať osud do vlastných rúk. Do výkladu miestneho obchodu vylepí inzerát, v ktorom ponúka svoje družičkovské služby. Aké je jej prekvapenie, keď si ju už čoskoro chce niekto najať?... celý text

Dívčí romány
Vydáno: , Slovart (SK)

Rent a Bridesmaid , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kúpte si družičku!. Přihlašte se a napište ho.

Lovehorses365
20.07.2023 4 z 5

Taková chudší kniha.
Tahle spisovatelka rozhodně umí napsat hezčí knihy.
Jinak je docela hezká.

VioletMokrasova
14.10.2021 4 z 5

Knížka se mi docela líbila. Myslela jsem si že to bude tak pro mě ale to jsem podcenila. Zatím jsem četla Narozeniny, To nejhorší na mé sestře, Lízinku, Moje sestra Jodie. Tahle se mi líbila zatím nejmíň. Matty byla na mě moc klučičí a Tilly zase moc holčičí. Nic to ale nemění na tom že se mi líbilo jak chodila na svatby. Je to ale opravdu tak na 8-9. Nebylo to to pravé ořechové.

medlovice
11.09.2021 5 z 5

Hezká knížka, děti v knihovně sáhnou po lesklém růžovém obalu. A my dospělí v ní najdeme příběh děvčátka, které moc chybí její maminka, která šla na lepší , ale Tilly pořád doufá , že se maminka vrátí a budou žít jako celá opravdová rodina , Tilly touží mít někoho za nejlepší kamarádku a je žárlivá . Ale život jí ukáže , že je pořád naděje , pozná nové lidi a má báječného tátu a naději.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kúpte si družičku! v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x