Kulový plesk přehled

Kulový plesk
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190639/bmid_kulovy-plesk-mAi-190639.jpg 2 41 41

Vtipy jsou dílem lidové tvořivosti, jejichž autor je neznámý. Ale je možné, že i vy znáte nějaký vtip, který pochází od autora této knihy, protože mnohé z jeho textů se rozšířily a zlidověly.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kulový plesk. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (4)

KaB
21.04.2016 odpad!

Pan Autocar (haha, jsem taky děsně vtipný) patří do kategorie estrádních komiků, kteří v Sokolovně v Dolní Lhotě dělají oslí můstky mezi kouzelníkem tahajícím holuby z rádiovky a ožralým mimem. A jako i tyto estrády mají své diváky, i tento psaný "humor" má své čtenáře. Já to už nikdy nebudu! Howg

boruvka23
03.01.2015 odpad!

Kniha není vtipná, autorovy rádobyvtipy jsou "tahané z paty". Navíc mě velmi odradilo množství pravopisných chyb i vyložených hrubek. Myslím, že pokud se chce někdo živit psaním, měl by pro to mít předpoklady.

Hlavous
07.12.2014 2 z 5

Kniha nesplnila očekávání (resp. nesplnila to, co oficiální text distributora hlásá). Špatná není, nicméně žádné výbuchy smíchu se nekonají. Dojem kazí hlavně překlad textu, který je hrozný, se spoustou pravopisných chyt, což bych u e-knihy nečekal...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kulový plesk v seznamech