Tyranův stín přehled

Tyranův stín https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22367/mid_tyranuv-stin-Bgm-22367.jpg 4 74 74

Kroniky Černé legie série

2. kniha série Kroniky Černé legie. Druhý díl fantasy ságy o Černé legii, posledním velkém bratrstvu válečníků ze starých časů. Černá legie, svázaná smyslem pro čest, má za úkol vyhladit rebely bohyně nazývané Bílá růže. Stoupenci Bílé růže jsou ve skutečnosti ale stejně zlí, jako jejich paní a když legionáři zjistí, že Bílá růže není tou, za koho se vydává, vzplane v nich oheň, který přehluší i čest.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Brokilon

Shadows Linger , 1984

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tyranův stín. Přihlašte se a napište ho.

Meda77
26.11.2021 4 z 5

O malinko slabší pokračování fantasy trilogie, ale číst se to pořád dá. Legie si tu zajde došlápnout na nějakého toho ksindla z Bílé růže, ale ono se zas pak ukáže, že je potřeba na kopat do hader zase někoho jiného. To je fuk mydlí se to a to je hlavní. O něco slabší 4starsy.

Turlogh
17.06.2021 4 z 5

Další povedené pokračování trilogie. Felčar opět oblíbenou postavou. Je to prostě správný týpek. A ukazuje se, že i mimořádné čaroděje může přemoci přesný šíp a rychlá ocel. Tihle čarodějové a čarodějky jsou sice extrémně nebezpečná stvoření, ale někteří bojovníci černé legie nejsou žádná máslíčka, to mi tedy věřte! Opět plné bojů, znamenité, napínavé. Howgh.

md2602
01.06.2020 5 z 5

výborná kniha

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tyranův stín v seznamech

v dalších seznamech4x