Krev je můj chleba přehled

Krev je můj chleba https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470261/bmid_krev-je-muj-chleba-pnF-470261.png 4 126 126

Izajáš Coleridge série

Několika cenami ověnčený Laird Barron (*1970), považovaný za šedou eminenci amerického hororu, tentokrát přichází s drsným thrillerem. Krev je můj chleba je první díl nové série s hrdinou Izajášem Coleridgem, synem maorské krásky a amerického důstojníka, který je po dvaceti letech mezi chicagskou mafií vržen do pátrání po mladé dívce. Pokud jste si oblíbili Nesbøho hrdinu Harryho Holea, nepochybně si zamilujete i svérázného Izajáše. Barron vytvořil v této sérii zcela nový literární svět, umístěný do žhavé současnosti. Děj, okořeněný sarkastickými komentáři hlavního hrdiny, který musí neustále šťourat do vosích hnízd, je plný akce... a krve.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Gnóm!

Blood Standard , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krev je můj chleba. Přihlašte se a napište ho.

Timkim
20.04.2024 3 z 5

Ani nevím, co jsem od této knihy čekal, ale bylo to takové ploché. 1/3 byla vyloženě utrpení, pak se to rozjelo, ale nikam nepostupovalo. Pár velice vtipných hlášek tam bylo, avšak pokud to srovnám s českou tvorbou, potažmo s Larsem, který je naprosto skvělý....toto je pouze průměr. 70%

janina66
17.12.2023 3 z 5

Audiokniha.
Velice zvláštní kniha.
Trochu detektivní zápletka na pozadí gangsterky. Hlavní hrdina, bývalý nájemný bijec a zabiják se s pátráním moc nemazlí, nechybí ani láska. Takový béčkový mišmaš.

puml
23.08.2023 4 z 5

O chlup sabší než Černá hora, ale i tak skvělá a hlavně chytře napsaná žánrovka s umanutým "ananasem" v hlavní roli. Trcohu ve stylu True Detective, ale tak nějak drsnější a s větší dávkou černýho humoru. Doporučuji.

Knižní novinky (32. týden)

04.08.2019

Z toho jsem teda dost nervózní, když bejvalej mukl a milovník Hitlera začne kázat mír.

Kniha Krev je můj chleba v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x