Královna a její corgi přehled

Královna a její corgi
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532299/bmid_kralovna-a-jeji-corgi-65ce6cb8de890.jpg 5 36 36

Dokonce i tak známý a oslavovaný monarcha, jakým byla britská královna Alžběta II., potřebuje svého důvěrného přítele. Už jako malá holčička ho našla ve svém štěněti plemene corgi, které pojmenovala Susan a s kterým si vytvořila pevné pouto. Královna měla ve svém životě více než 30 corgi společníků a téměř všichni byli přímými potomky její milované Susan. Autorky milým a jednoduchým přístupem zmiňují mnohé důležité mezníky nejprve princeznina a pak i královnina života. Vyprávění je doprovázeno nádhernými ilustracemi.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Bambook

The Corgi and the Queen , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Královna a její corgi. Přihlašte se a napište ho.

lucakuca
19.07.2024 5 z 5

I královny mají své mazlíčky.
Pro jednu holčičku to byl pejsek Susan corgi plemeno. A ta holčička se stala slečnou, dospělou ženou, dokonce i královnou.
Krásné, milé a velmi velmi zajímavé.
Alžběta měla Susan v kočáře na své svatbě? Hustý :-)

Kobzíci
21.06.2024 5 z 5

Jednoduše napsaná kniha, která přibližuje dětem život královny Alžběty a jejich psů. Líbila se.

Áňa 998
05.06.2024 5 z 5

Kniha Královna a její corgi nás vezme do Velké Británie, do dob, kdy byla královna Alžběta II. ještě malá holčička. Co jí od malička provázelo, byli psíci corgi. Později dostala vlastní fenku, Susan, a ta jí byla věrnou oporou při různých životních nástrahách.
Kniha je určena dětem, ale myslím si, že pokud vás zajímá královská rodina, tak udělá radost i vám. Je nádherně ilustrovaná, hrozně roztomile!
Co mi přijde super je, že dětem velmi jednoduše přibližuje život Alžběty. Já si tak aspoň zopakovala fakty, které už jsem znala a objevily se třeba v seriálu Koruna!
Kraťounká, ale povedená kniha, která potěší jak dospěláka, tak i malého čtenáře. A milovníky pejsků Corgi samozřejmě taky!

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Královna a její corgi v seznamech

v dalších seznamech1x

Alžběta II., královna, 1926-2022