Konečne normálna vražda (limitované vydanie) přehled

Konečne normálna vražda (limitované vydanie) https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526994/bmid_konecne-normalna-vrazda-limitovane--655e2b62eddce.jpg 5 110 110

Na jeseň 2008 rozohral detektív Krauz špionážno-detektívnu hru netušiac, kedy a ako sa skončí. Čakal na odozvu z Viedne, čakal a premýšľal ako pomôcť demotivovanému kolegovi hnijúcemu v kúte kancelárie. Riešenie prišlo samé od seba - šéf oddelenia ich poslal preveriť bizarný nález mŕtvoly mladého dievčaťa visiaceho na strome. Chosé sa potešil, okamžite sa chopil iniciatívy. Čokoľvek mu bolo odrazu dobré, len aby sa nemusel rýpať v starých Krauzových prípadoch. Konečne normálnu vraždu si vzal za svoju a vrhol sa do vyšetrovania, hoci nikomu nebolo jasné, či ide o vraždu, samovraždu alebo iba o nehodu. Chosému to bolo jedno, mal svoj prípad, mal svoju verziu a neochvejné presvedčenie, že krásnu Grétu niekto zavraždil. Už po dvoch dňoch, keď detektívi zistili, že Burger s Hanzelom vyšetrujú tri roky starú vraždu podobného dievčaťa, prestali si z Chosého robiť žarty a celá kancelária stoštyridsaťjeden pristúpila k vyšetrovaniu s patričnou vážnosťou. Nitky spájajúce dve vraždy mladých krásnych dievčat s trojročným odstupom sa začínajú preplietať a ani jeden detektív nevie, kde sa skrýva zákerný vrah.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Konečne normálna vražda (limitované vydanie). Přihlašte se a napište ho.

Mudry
včera 5 z 5

Bavilo mě to ohromně i po třicáté sedmé a bude mě to pravděpodobně bavit i dál.

medlovice
10.05.2024 5 z 5

Když mě něco baví, bývám pečlivá. A DD mě baví.
Takže 37 díl serie, ale chronologicky 33. Jsme v roce 2008 , Krauzovi táhne na padesátku a začíná lenivět, ne tak Chosé a jejich špičkování je vybroušené jako diamanty. A diamanty jsou věčné. Další čtyři už vydané díly jsou všechny z roku 2009 ale je tu ta mezera mezi roky 2003 až 2008 . A letos se snad můžeme těšit na další dva díly. Máme tu mezeru , která nám může dopřát i deset dalších výborných příběhů.
I Když se tu řeší smutná smrt mladé dívky tak jsem se několikrát smála nahlas a upřímně, protože tito chlapi se baví mezi sebou opravdu jako naši chlapi.

UrbanDa
09.05.2024 5 z 5

Na ex prectena serie Danovek.
Je to ze zivota ( slovenskeho), uveritelne postavy, jako byste je denne potkaval i zajimave a propracovane zapletky.
Jedina skoda, ze je mam vsechny prectene, a to nektere i ve slovenstine.

Holly, Stříbrné hrdlo a další knižní novinky (20. týden)

12.05.2024

Ledová kolébka, Odstín smrti a další knižní novinky (49. týden)

03.12.2023

Kniha Konečne normálna vražda (limitované vydanie) v seznamech