Kruté časy přehled

Kruté časy https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349749/bmid_krute-casy-qk2-349749.jpg 4 46 46

Komisař Jerúldelger série

< 2. díl

Komisař Jerúldelger je vzdělaný člověk, ale má hluboké rány v duši a srdce plné zloby, které nedojde klidu, dokud se mu nepodaří vyřídit všechny staré účty. Brzy v jeho krsku dochází k několika vraždám a hlavním podezřelým je však nečekaně sám komisař Jerúldelger. V tomto zkušeně popisovaném pátrání, na pozadí obchodu s lidmi a pašování zboží přes hranice několika zemí, nás tento spisovatel znovu přivádí do nehostinné, víc než exotické země.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Kniha Zlín

Les Temps sauvages , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kruté časy. Přihlašte se a napište ho.

playada
26.12.2023 5 z 5

Uff. Dobré to bylo. Ale pětset stran malými písmeny... Rozhodně to není útlá knížečka. Co vám mám povídat. Furt někdo někoho honí, nikdo neví, kdo je kdo, až z toho jde hlava kolem;-).

SputnikV
11.09.2021

tak druhý díl, jak už to u druhých dílů bývá, je zklamáním, přeskakování z Mongolska do Ruska a do Francie je nepřehledné, kruté násilí, nyní už ne příliš pochopitelně, se stupňuje, vadí mi přehlíživý vztah ke zvířatům, podivná politika ....ne, tahle kniha mne nebavila. uvidíme, zda třetí díl, pokud jej přeloží a vydají, přinese změnu k lepšímu

lencin
24.07.2021 4 z 5

I druhý díl se mi moc líbil. Hlavně popisy jídel a mongolských reálií.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kruté časy v seznamech

detektivní a krimi romány Mongolsko