Za riekou Styx přehled

Za riekou Styx
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163426/za-riekou-styx-163426.jpg 4 188 188

Kay Scarpettová série

Na brehu jazera nájde rybár zohavené telo jedenásťročnej školáčky. Akoby znovu vraždil ten, koho už kedysi Kay a Pet odhalili, ale nedolapili. Zločinecký rukopis sa zdá byť totožný...

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

The Body Farm , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Za riekou Styx. Přihlašte se a napište ho.

berila
17.12.2023 3 z 5

Tak tento díl mě trochu zklamal a to hlavně v objasnění první vraždy. Tady se mi zdá, že autorka nevěděla, co napsala na začátku, protože na konci některé okolnosti vraždy vůbec nebyly objasněny a asi ani být nemohly (nechci prozrazovat děj, takže to dál nerozvedu). Co se týče druhého úmrtí, tak to objasněno nebylo vůbec. Škoda, autorka píše čtivě a určitě si i přesto přečtu další díly.

Mája777
14.12.2022 4 z 5

Já jsem spokojená. Takové retro vyšetřování. Jenom ty vraždy jsou jako ze současných knih. Tak jo, jedeme dál:)
(14. 12. 22 - 28 197 - 63)

Pišta33
19.07.2022 1 z 5

Právě jsem dočetl sérii Tess Gerritsenové o Jane Rizzoliové a Maure Islesové a toto mi přišlo minimálně o úroveň níž. Za řekou Styx byla moje první a taky poslední kniha této série

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Za riekou Styx v seznamech

v Právě čtených1x