Skleněné peklo přehled

Skleněné peklo https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15594/bmid_sklenene-peklo-jNq-15594.jpg 5 381 381

Katastrofy série

Román o požáru mrakodrapu je nejen dramatickým líčením osudů lidí, ale i zároveň kritikou praktik soukromých stavebních společností. Autoři se snaží zaostřit varovně kritický pohled na některé zneklidňující jevy soudobého života Ameriky. Pro tento cíl zpracovávají množství dokumentačního materiálu. Chtějí ukázat, co vše se může přihodit, když stavební společnost zanedbá bezpečnostní předpisy. Spolu s dramatickým líčením požáru mrakodrapu sledujeme i osudy lidí propojených s existencí budovy.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Svoboda

The Glass Inferno , 1974

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skleněné peklo. Přihlašte se a napište ho.

baji42
13.03.2024 5 z 5

Vynikající román, četla jsem 2x a 2x viděla také filmovou podobu. Ani po létech neztratilo dílo nic ze své kvality. 100% a doporučuji!!!

Rapeh
21.12.2023 5 z 5

Klasika která je skvělá. Výborně popsány boj s ohněm. Nevím jestli je lepší film nebo kniha

Olous1
04.12.2023 5 z 5

Tady snad ani není co dodat, skvělá kniha. Film ještě lepší. Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy a samozřejmě zdobí mou velkou knihovnu.100%.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Skleněné peklo v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x

boj o přežití zfilmováno požáry

Autoři knihy

Thomas N. Scortia