Kaštan první třídy přehled

Kaštan první třídy https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121064/kastan-prvni-tridy-121064.JPG 4 7 7

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kaštan první třídy. Přihlašte se a napište ho.

Knihomolka506
05.02.2022 5 z 5

" z doby kamenné "
Malá prvňačka Eva seznamuje čtenáře se svým životem nejen doma, ale i ve škole. Vypráví o tom jaké to je být mezi novými spolužáky, paní učitelkou a hlavně kdo bude letos kaštanový král. Každý rok se ve škole pořádají soutěže ve sběru kaštanů. Kdo je vyhraje tento rok? Stručné a úsměvné příběhy malé školačky a jejího okolí.

Slůník
16.11.2019 4 z 5

Tahle autorka to pro děti fakt umí.

Hanina61
27.02.2018 4 z 5

To jsem tak jednou jela vlakem do Prahy a na nádraží v Táboře jsem si v knihovničce pro cestující vyhlédla právě tuto knížku. Docela mi zpříjemnila cestu tam a ještě kousek zpátky. Milé vyprávění o jedné první třídě a jejich žáčcích, kteří se v průběhu roku obeznamují se zcela obyčejnými, a přitom tak krásnými a zajímavými věcmi z přírody kolem nich, stromy, zvířaty, rostlinami. Vlastně tak nějak zjišťuji, že se mi ke stáru stále víc líbí knihy pro děti: známka senility nebo touhy vrátit se do dětství? V každém případě si ji můžu započítat do čtenářské výzvy pro rok 2018, poněvadž se jedna z postav jmenuje stejně jako já. :-) PS. Moc se mně líbily ilustrace.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kaštan první třídy v seznamech

v dalších seznamech1x