Jurassic Park #2 přehled

Jurassic Park #2
https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/7578/jurassic-park-7578.jpg 4 22 22

Jurský park (komiks) série

< 2. díl >

Comicsová verze slavného Spielbergova filmu. Na jednom z ostrůvků při Kostarickém pobřeží buduje miliardář John Hammond unikátní zábavní park, jehož skutečnou podstatu zahaluje tajemství. Ten pozve na svůj ostrov několik význačných vědců z různých oborů. Doktora Granta, paleontologa, paleobotaničku doktorku Ellie Sattlerovou, a matematika Iana Malcolma. Teprve při vstupu se však vědci dozvídají pravdu o skutečné ohromující podstatě Hammondova projektu. Ostrov se proměnil v Jurský Park - podařilo se naklonovat živé dinosaury, zvířata z masa a krve!... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jurassic Park #2. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (2)

Ivan Kučera
20.01.2021 3 z 5

„Boh stvoril dinosaury. Boh dinosaury vyhubil. Boh stvoril človeka. Človek zabil Boha. Človek stvoril dinosaurov. Dinosaury zožrali muža a Zem patrila žene.“ Pokračujeme tak, kde sme minule skončili, teda pri gigantickom Brachiosaurovi. Následne sa do deja dostávajú nové postavy: Hammondove vnúčatá, počítačový technik Arnold (vo filme Samuel L. Jackson) a najmä moja najobľúbenejšia postava Spielbergovho filmu – šéf bezpečnosti Muldoon. Ako v prvom, tak v druhom zošite chýba akcia, ale fanúšikovia filmu vedia, že sa to rozbehne. A práve ono ticho pred búrkou je napínavé. Tak, ako aj vo filme.

Kapis
13.01.2016 4 z 5

Jako dnes si vzpomínám, když jsem vylezl z kina po Jurském parku, to byly efekty, to byla bomba. Dnes už je různých pořadů s perfektními animacemi dinosaurů přehršel a nikomu to asi už nepřijde výjimečné nebo vzácné, ale v té době jsme měli všichni oči navrch hlavy. No a pak vyšel komiks, který jsem samozřejmě musel mít a dokonce jsem si aji nějaké peníze z kapesného na ně schoval a celou sérii si s chutí koupil. Ze sentimentu nemohu pod 4 hvězdy, i když by to asi dnes už neobstálo. Jo a má to velmi kvalitní obal, takový křídový, pevný:)


Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Jurassic Park #2 v seznamech

v Přečtených20x
v Knihotéce14x
v Chci si koupit2x

Štítky knihy

zfilmováno komiksy dinosauři

Autoři knihy

Walter Simonson
americká, 1946
Gil Kane
americká, 1926 - 2000